2703
2553
خودم

آفرین   والا آدم باید اول خودشو دوست داشته باشه

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کس رو به اندازه خودم دوست ندارم خودم زنده بمونم

آفرین جمله قشنگی بود 

درستشم همینه 

البته شاید چون من عاشق نیستم انقدر راحت میگم 

شما عاشقی؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2720
یاهردومون یاهیچکس

نه دیگه حالا قرعه خورده به نام یه نفر ؟

ان شاالله هردوتون 120سال زنده باشین عزیزم  

مرددانه نظر دادینا     ان شاالله 120سال زنده باشین

خب وقتی مطمنن وقتی پای مرگ بیاد وسط واقعا ادم میخواد خودش زنده باشه من تنها کسی که واقعا میتونم بگم که قبل رفتنش از دنیا برم مادرمه 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

صد در صد عشقم چون بچه هامو مثل گل نگه میداره وخیلی بابای خوب ومهربونیه 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

خودم 😐 مگه الکیه بحث جون و زندگیه 😕

کاش اقایونم جواب میدادن 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2714
 آفرین جمله قشنگی بود  درستشم همینه  البته شاید چون من عاشق نیستم انقدر راحت میگم ...

امضات حال منه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من ترجیح میدم خودم زودتر برم درست خودخواهی  ولی دیگه اون درد دوری من بکشه چرا من خودم اذیت کن ...

خب اون دوروز درد دوری میکشه میره پی زندگیش 

اونوقت تویی که الکی فداکاری کردی، مگه آدم چندبار زندگی میکنه؟

بقدری دوسش دارم نمیخوام از درد دوری من غصه بخوره و مریض بشه و دق کنه

بازم بگم یا متوجه شدین که چقد دلرحمم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706