2726

صد درصد خودم الان که به عشقم رسیدم همه چی دروغ بود عشق زمینی کشک و پشمه فقط خدا عشقه و بس    

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قطعا اون

چرا ینی حتی حاضری پیشش نباشی اما اون به زندگی ادامه بده حتی باعشق جدیدش؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
منم اول همینو می گفتم چون الان دوتا دختر دارم نظرم عوض شد دوست ندارم دخترام برن زیر دست زن بابا  ...

عزیزم این حرفو نزن انشالله ۱۲۰سال سایت بالاسرشون باشه

من خیلی خیلی شوهرمو دوس دارم بدون اون حتی نمیتونم زندگیمو تصور کنم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

قطعاااااااا عشقم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

خودم زنده بمونم..ب هرحال اون بعدش ممکنه چندسال درد عشق وعاشقی بکشه من دلم نمیاد😐😐😐😐تازه من میتونم بعدا عاشق بشم😂😂😂😂

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2706