2703
2553
متاسفانه خودم

مرددانه نظر دادینا   

ان شاالله 120سال زنده باشین 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون هیچ یا همه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
چرا ؟ از کجا انقدر مطمئنی به عشقت وفادار خواهد موند  ممکنه بعد مدتی زن بگیره اون وقت از اون دن ...

اون مزقع نیستیم حرص بخوریم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2720
من اصن بخاطراین قضایا نگفتم..میشناسمش وبخاطرکارایی ک میکنه وجودش بیشترازمن لازمه

مهربونه فداکار

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
 عزیزم خوش بحالش که همچین عشقی تو زندگیش داره ان شاالله 120سال زنده باشین

😍 ملسییییی عشق دلممممم قربونتتتت 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   
2714

صد درصد خودم چون بعد زنده بودنم بازم شانس عاشق شدنو دارم اگه اون زنده بمون اون این شانسو داره پس ترجیه میدم خودم زنده بمونم 😁

اگه نظرم متفاوت با نظرت بود ریپلای نکن چون تغیرش نمیدم   
با تموم عشقو علاقم باید بگم خودم زنده بمونم😐

آفرین     کار درست هم همینه 

خودم 

چون مرد وفانداره هرچقدم خوب باشه 

من کل زندگیم وپولام وطلاهام همه رودادم شوهرم خونه بخره حالا که خریده میگه ا دنگشم بنامت نمیزنم 

بسته راه نفسم بغض ودلم شعله وراست....چون یتیمی که به اوفحش پدرداده کسی 
2706