1345
1353

سوال چالشی هس دوس دارم جواب هاتون رو بشنوم 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

اون

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه

خودم چون صددرصدهمون عشقم باعشق جدیدش میومدفاتحه😒😒😒 فدام بششششه

عمه بلقیس به همه چیز کار داشت..به اینکه دختر همسایه تازگی‌ها زیر ابرویش را برداشته، به اینکه زن مطلقه‌ای که طبقه‌ی دوم زندگی می‌کرد بعد از نیمه شب برگشته، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه‌پوشیده...عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه‌ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند. هرکس حرکتی می‌کرد که با عرف و سنت‌های او‌ نمیخواند لبش را می‌گزید و روی گونه‌هایش میزد اما هیچ پاسخ صریحی برای رد آن نداشت..اگر خیلی به چالش میکشیدی‌اش و ثابت می‌کردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده،فامیل‌ها و همسایه‌ها چی فکر می‌کنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری می‌کنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم‌تر است.."عمه بلقیسی" فرهنگ غالب کشور ماست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس‌ها داعیه‌دار فرهنگ وشرافت و نجابت و همه چیزهای اینجوری هستند..عمه بلقیس نباشیم

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

صد در صد اون چون بدون اون من میمیرم😶

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
1350
اون

چرا ؟ از کجا انقدر مطمئنی به عشقت وفادار خواهد موند 

ممکنه بعد مدتی زن بگیره اون وقت از اون دنیا نمیگی حیف من؟  

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

اون 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   
خودم چون صددرصدهمون عشقم باعشق جدیدش میومدفاتحه😒😒😒 فدام بششششه

آفرین به نظر تو عشق منطقی میای   

1307
چرا ؟ از کجا انقدر مطمئنی به عشقت وفادار خواهد موند  ممکنه بعد مدتی زن بگیره اون وقت از اون دن ...

من اصن بخاطراین قضایا نگفتم..میشناسمش وبخاطرکارایی ک میکنه وجودش بیشترازمن لازمه

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه
عشقم

خوش بحالش که یه همچین عشقی تو زندگیش داره 

ان شاالله 120سال زنده باشین 

اما خب اگه بعد یکی دوسال زن گرفت دلت واسه خودت نمیسوزه ؟

صد در صد اون چون بدون اون من میمیرم😶

1288

مرسی عزیزم 😘😘😘

همچنین💗💗

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
من

آفرین آدم باید حتی تو عاشقی هم اول خودشو دوست داشته باشه 

خودم

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1346