1428
1411
خودم

آفرین   والا آدم باید اول خودشو دوست داشته باشه

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
هیچ کس رو به اندازه خودم دوست ندارم خودم زنده بمونم

آفرین جمله قشنگی بود 

درستشم همینه 

البته شاید چون من عاشق نیستم انقدر راحت میگم 

شما عاشقی؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

یاهردومون یاهیچکس

نه دیگه حالا قرعه خورده به نام یه نفر ؟

ان شاالله هردوتون 120سال زنده باشین عزیزم  

1390
مرددانه نظر دادینا     ان شاالله 120سال زنده باشین

خب وقتی مطمنن وقتی پای مرگ بیاد وسط واقعا ادم میخواد خودش زنده باشه من تنها کسی که واقعا میتونم بگم که قبل رفتنش از دنیا برم مادرمه 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

خودم 😐 مگه الکیه بحث جون و زندگیه 😕

کاش اقایونم جواب میدادن 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
 آفرین جمله قشنگی بود  درستشم همینه  البته شاید چون من عاشق نیستم انقدر راحت میگم ...

امضات حال منه 

خداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
1376
من ترجیح میدم خودم زودتر برم درست خودخواهی  ولی دیگه اون درد دوری من بکشه چرا من خودم اذیت کن ...

خب اون دوروز درد دوری میکشه میره پی زندگیش 

اونوقت تویی که الکی فداکاری کردی، مگه آدم چندبار زندگی میکنه؟

1387

قطعا اون. چون من دوس ندارم زندگی کنم بعدم مطمئنم باهرکسم ازدواج کنه بعد من تازه اونموقع قدرمو میدونه و تمام زندگیش حسرت میخوره. خودشیفته نیستم ولی خودمو اونو خوب میشناسم

آقایون فکر میکنی جان نثارن 

ندومبه شب از شوهرم بپرسم ببینم  چی جواب میده 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1339