2410
2716
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 78 پست

اره....داماد ما از سر لجبازی ک‌نمیخواس بچه دار بشن جلوگیری کرد و  ۲سال......بعد دید زندگی بی مزه شده گف اره بچه میخوام اما نمیشد انقد خرج دکتر کردن تا اخر سر شد.....‌انقد بدم میاد از ادم لجباز 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
منم از آینده میترسم خودم هیچی نشدم تو این دنیا و دل خوشی ندارم نمیتونم خوشی به یکی دیگه بدم

دقیقااااا،تکلیف زندگی خودمون مشخص نیست،شوهرم میگه خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه مشکلی نداریم ولی نمیتونم ریسک کنم اونم تو مملکتی که شب میخوابی صبح پامیشی میبینی شرایط زندگیت زمین تا آسمون تغییر کرده

🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگرانم  میترسم نظرش عوض نشه

خب این مسئله مهمیه،باید به یه توافق برسین.البته خیلی از مردها تو دوران عقد میگن بچه نمیخوان.چون ذهنشون متمرکز روحال هست نه اینده.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
رلجب امضاتون کنجکاو شدم یه توضیح مختصر میدین

خوب این کار مورد علاقم بود و بخاطرش خیلی زحمت کشیدم ولی بخاطر بی عدالتی صاحبکارم از چشمم افتاد و غرورم حسابی تو خودم شکست

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2720
خوشبحالا ،،،شوهرمن عاشق بچس میگه پنج شش تابیاری ولی من دیوونه میشم بااین حرفاش تازه الانم باردارم اا

اووووه ۶ تا 

به شوهرم میگم ۱ دونه میگه اصلن حرفشو نزن 

ولی میدونی به نظرم یه ترسی داره اونم اینکه اگه بچه بیاد من توجهم به بچه باشه و اونو فراموش کنم 

ولی من اصلن اینطوری نیستم 

هر کس جای خودشو داره 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
دقیقااااا،تکلیف زندگی خودمون مشخص نیست،شوهرم میگه خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه مشکلی نداریم ولی ن ...

قربون دهنت پس از اون روشنفکران روزگار هستی تبریک میگم

ميگم بازم بأيد سر اين حرف ميزديد الان بنظرم به يك تفاهم برسيد حداقل 

میدونم واسه چی بچه نمیخواد اون میترسه بچه بیاد من توجهم بره  سمت بچه  واسه همین 

ولی باور کنید اصلن اینطوز نیس هر کس  جای خودشو داره 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
قربون دهنت پس از اون روشنفکران روزگار هستی تبریک میگم

لطف داری به من عزیز دل،ایشاله همگی بتونیم منطقی با موضوع بچه دار شدن برخورد کنیم نه قریضی

ما مسولیم در برابر آینده بچه ها،گناه دارن واقعا

🧿
2714
لطف داری به من عزیز دل،ایشاله همگی بتونیم منطقی با موضوع بچه دار شدن برخورد کنیم نه قریضی ما م ...

ای گفتی غریضی بعضیا واسه سرگرمی خودشون بچه دار میشن انگار اسباب بازیه

ای گفتی غریضی بعضیا واسه سرگرمی خودشون بچه دار میشن انگار اسباب بازیه

دقیقاااا،دوست من میگفت خسته شدیم میخوایم بچه دار بشیم دیگه،گفتم چرا میگفت شبها که میایم خونه حوصلمون سر میره،حرفی برا گفتن نداریم با شوهرم😨🤦‍♀️

🧿

نظرش فکر نکنم عوض بشه شوهر من تو دوران نامزدی وعقد میگفت بچه نمیخواد الانم که عروسی کردیم همچنان رو حرفش هست حرف هیچکس رو نظرش تاثیری نداره  کلا بچه نمیخواد منم که تنبلی تخمدان وپلی کیستدارم پرولاکتینمم بالاست نمیدونم اصلا بچه دار میشم یانه فعلا که خودش جلوگیری داره😕😕

خیلی مهمه این قبل ازدواج باید درموردش حرف میزدین 

البته من درکشون میکنم شاید اگه شرایط طور دیگه بود فرق میکرد ...

اگه نظرم متفاوت با نظرت بود ریپلای نکن چون تغیرش نمیدم   
2706