1345
1341
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 78 پست
چرا آخه 

یکی از مسولیتش میترسم،ازین که فردا نتونم درست تربیتش کنم،خیلی خیلی حساسم رو رفتار بچه ها،بچه بی ادب و بیتربیت و نمیتونم تحمل کنم،آینده مبهمی که این بچه فردا میتونه داشته باشه با این اقتصاد خراب مملکتمون،بعد هم فوبیا حاملگی دارم،شدیدا از حاملگی ترس دارم

دلایلم زیاده

وای بهتر بابا من شوهرم بچه میخواد ولی من الان اصلا نمیخوام بچه دار شم

من خودمم گفتم مثلا تا ۵ سال بعد عروسی 

ولی میگه نه 

حالا بازم فکر میکنم نظرش عوض شه اگه یهویی حامله شم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

کاش یه شوهر مثل مال تو نصیب من میشد منم بچه اصلا نمیخوام

شوهر من از بچه بدش نمیاد من دارم مقاومت میکنم،نمیتونم برا رضای بقیه یه بچه با آینده نا معلوم به دنیا بیارم و بگم هرچه آید خوش آید

انشالله  آخه میگه بچه مزاحمه سر و صدا میکنه حرص میده

شوهر من بدتر بود میگف بچه گریه کنه میزنمش.تورو با بچت ول میکنم.اینا همش حرف مف بود

جرات اینکارارو نداش  همه متعجبن ک چجوری تونسم راضیش کنم

شوهر من از بچه بدش نمیاد من دارم مقاومت میکنم،نمیتونم برا رضای بقیه یه بچه با آینده نا معلوم به ...

منم از آینده میترسم خودم هیچی نشدم تو این دنیا و دل خوشی ندارم نمیتونم خوشی به یکی دیگه بدم

خیلی از اونا که معتقد بودن یه روز خوب بلاخره میاد الان زیر خروارها خاک خوابیدن😐
یکی از مسولیتش میترسم،ازین که فردا نتونم درست تربیتش کنم،خیلی خیلی حساسم رو رفتار بچه ها،بچه بی ادب ...

خدا طاقت بارداری و زایمانو بهت میده.بعدم بچه تو شکمته کم کم انقد بهش علاقه مندمیشی یه روز تکون نخوره اونروز دیگه از نگرانی نمیدونی چیکارکنی.نگران نباش عزیزم

1307

اره....داماد ما از سر لجبازی ک‌نمیخواس بچه دار بشن جلوگیری کرد و  ۲سال......بعد دید زندگی بی مزه شده گف اره بچه میخوام اما نمیشد انقد خرج دکتر کردن تا اخر سر شد.....‌انقد بدم میاد از ادم لجباز 

منم از آینده میترسم خودم هیچی نشدم تو این دنیا و دل خوشی ندارم نمیتونم خوشی به یکی دیگه بدم

دقیقااااا،تکلیف زندگی خودمون مشخص نیست،شوهرم میگه خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه مشکلی نداریم ولی نمیتونم ریسک کنم اونم تو مملکتی که شب میخوابی صبح پامیشی میبینی شرایط زندگیت زمین تا آسمون تغییر کرده

نگرانم  میترسم نظرش عوض نشه

خب این مسئله مهمیه،باید به یه توافق برسین.البته خیلی از مردها تو دوران عقد میگن بچه نمیخوان.چون ذهنشون متمرکز روحال هست نه اینده.

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
رلجب امضاتون کنجکاو شدم یه توضیح مختصر میدین

خوب این کار مورد علاقم بود و بخاطرش خیلی زحمت کشیدم ولی بخاطر بی عدالتی صاحبکارم از چشمم افتاد و غرورم حسابی تو خودم شکست

خوشبحالا ،،،شوهرمن عاشق بچس میگه پنج شش تابیاری ولی من دیوونه میشم بااین حرفاش تازه الانم باردارم اا

اووووه ۶ تا 

به شوهرم میگم ۱ دونه میگه اصلن حرفشو نزن 

ولی میدونی به نظرم یه ترسی داره اونم اینکه اگه بچه بیاد من توجهم به بچه باشه و اونو فراموش کنم 

ولی من اصلن اینطوری نیستم 

هر کس جای خودشو داره 

1226
دقیقااااا،تکلیف زندگی خودمون مشخص نیست،شوهرم میگه خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه مشکلی نداریم ولی ن ...

قربون دهنت پس از اون روشنفکران روزگار هستی تبریک میگم

ميگم بازم بأيد سر اين حرف ميزديد الان بنظرم به يك تفاهم برسيد حداقل 

میدونم واسه چی بچه نمیخواد اون میترسه بچه بیاد من توجهم بره  سمت بچه  واسه همین 

ولی باور کنید اصلن اینطوز نیس هر کس  جای خودشو داره 

قربون دهنت پس از اون روشنفکران روزگار هستی تبریک میگم

لطف داری به من عزیز دل،ایشاله همگی بتونیم منطقی با موضوع بچه دار شدن برخورد کنیم نه قریضی

ما مسولیم در برابر آینده بچه ها،گناه دارن واقعا

لطف داری به من عزیز دل،ایشاله همگی بتونیم منطقی با موضوع بچه دار شدن برخورد کنیم نه قریضی ما م ...

ای گفتی غریضی بعضیا واسه سرگرمی خودشون بچه دار میشن انگار اسباب بازیه

1346