1265
1292

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

اپ استور  که تحریم نیست

واسه منم عجيبه گفتن تحريمه چون واسه من كار ميكنه😧

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
1291
1315

بچهاااااا اون برنامه که لوگوش D هست. Documents رو دانلود کنید و راحتتتتت اهنگ دانلود کنید از سایتا

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(نجيب_زاده).دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️ بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌   
1267

یکی قبل من گفته بود 🙄😁😂

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(نجيب_زاده).دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️ بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌   
1280