2737
2734
عنوان

چطوری به دخترم غذابدم ؟

239 بازدید | 47 پست

سلام خانما دخترم 9 ماهشه ولی غذا دوست نداره. وزن گیریش هم اصلا خوب نیست.  دارم دیوونه میشم. تورو خدا راهکار بدین 😥😥

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

شاید غذا خوشمزه نمیدی . یکم آبلیمو بزن. هواپیما بازی کن. سر سفره با خودت بشون ولی  غذا خودش بده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز یه خانومه گفتش که وقتی دختر به تبلیغ های تی وی نگاه میکرد مات میموند و میتونستم بهش غذا بدم دفعات غذا  دادانشو بیشتر کنید اما مقدارشو کم ببینین با چی سر گرم میشه اون موقع دهن وا میکنه

2731

من یکم نمک میزنم به غذاهاش.خیلی کم درحدی که از بیمزگی در بیاد اینجوری بهتر میخوره

همه چیو امتحان کردی؟مثلا من ماست میزنم سر قاشقش و تو قاشق غذاشو میریزم چون عاشق ماسته میخوره

دختر من ۸ ماهو نیمشه

دخترتون چند کیلوئه؟

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
شاید غذا خوشمزه نمیدی . یکم آبلیمو بزن. هواپیما بازی کن. سر سفره با خودت بشون ولی  غذا خودش بده

همه این گزینه هرو امتحان کردم.  دهنشو میبنده.  سرو تکون میده.  گاهی اوقاتم میزنه زیر دستم 

همه این گزینه هرو امتحان کردم.  دهنشو میبنده.  سرو تکون میده.  گاهی اوقاتم میزنه زیر ...

ماست امتحان کردی؟؟؟ سرش داد زدی؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من یکم نمک میزنم به غذاهاش.خیلی کم درحدی که از بیمزگی در بیاد اینجوری بهتر میخوره همه چیو امتحان ...

نمک میزنم ابلیمو یکم میزنم.  جنس غذای خودمونم نمیخوره.  کلا لب بر بسته.  میوه یکم میخوره 

2738
من یکم نمک میزنم به غذاهاش.خیلی کم درحدی که از بیمزگی در بیاد اینجوری بهتر میخوره همه چیو امتحان ...

دختر منم ۸.۵ ماهس. قدش میگید؟

اوووو دختر منم همین بود بزورم میدادمش قشنگ همشو میاورد بالا عجیب بود این همه سرسختی بچه برام هنوزم ک هنوز همون تحفه اس ۲سالو۸ماه ۱۰کیلو

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
2706