2737
2734
عنوان

الکی اعصاب خودمو خورد کردم😭

1069 بازدید | 85 پست

بچه ها مادرشوهرم اینا واسه برادرشوهرم سرویس طلا خریدن خیلی خوشگلتر از سرویس منه و وزنشم الان دیدم دوبرابره!! 

نمیدونم به من ربطی داره یا نه ولی الان ناراحتم اخه تو حالت عادی مادرشوهرم همش از شوهرم تعریف میکنه و دوسش داره و چسبیده بهش و انگار زنشه تا مادرش! مسافرت همش دلش میخاد با ما باشه و.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بيخيال بابا واقعا اين چيزا نبايد مهم باشه واست 

درباره مادرشوهرتم  باشوهرت حلش كن اون هواسش به تو باشه كافيه شوهرت بايد بلد باشه هم دل تورو داشته باشه هم مادرشو هركسي جايگاه خودشو داشته باشه

2731
سه سال پیش. تازه الان که طلا انقد گرون شده😭

منم باشم ناخوداگاه ناراحت میشم ولی خب ناراحتی فقط به خودت اسیب میزنه فدای سرت بهش فکر نکن

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
بيخيال بابا واقعا اين چيزا نبايد مهم باشه واست  درباره مادرشوهرتم  باشوهرت حلش كن اون هوا ...

تو همه چی اول نطر مادرشو میپرسه  و با اون هماهنگ میکنه خسته شدم واقعا کاش یا من میمردم یا مامانش اه

وای من انقدرررر بدم میاد شوهر آدم همش بچسبه به مامانش خودم مامانمو خیییلی دوسش دارم و چون خواهر ندارم همه‌ی رازامو و حرفامو به مامانم میگم ولی اولویت اولم شوهرمه،،مرد نباید خیلی بچه ننه باشه هرکی جای خودش اول باید با زنش حرف بزنه بعد اونا 

من که یلحظه فقط یلحظهههه به اونا توجه کنه سگ میشم😂😂😂آی ام خیلی حسود

توام خودتو درگیر نکن اونجوری فک میکنن تو خیلی حسودی ولکن بابا به جهنم ارزش نداره اعصاب خودتو بخاطر اونا بهم بریزی بیخیال اسی جون

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
2738
تو همه چی اول نطر مادرشو میپرسه  و با اون هماهنگ میکنه خسته شدم واقعا کاش یا من میمردم یا مامان ...

ميگم ديگه شوهرت بايد رفتارشو درست كن مادرشوهرا با اون سنشون عوض شدني نيستن كه ولي همسرت جوونه ميشه تغييرش داد ، ناراحتيتو بهش با زبون نرم بگو مثلا بگو اگه من همه چيز زندگيمون. با مادرم مشورت كنم تو ناراحت نميشي يا بگو مسائل داخا خونه فقط بين خودمون بابد حل بشه خانواده هاهميشه بايد تو حاشيه زندگي ما باشن و فقط وظيفه ما احترام گذاشتن بهشونو يا مثلا بگو اينجوري منو نسبت به مادرت بدبين و دور ميكني و ...

امتحانم دارم اعصابم ریخته بهم

به این فک کن یه سال دیگه ام عایااین موضوع به اندازه الان اهمیت داره بعدش میفهمی دیگه بیخودی حرص نخوری 

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
وای من انقدرررر بدم میاد شوهر آدم همش بچسبه به مامانش خودم مامانمو خیییلی دوسش دارم و چون خواهر ندار ...

جلو اونا که اصصصصصلا بروز ندادم بخدا

ولی دلم میخاد به شوهرم بگم که هی نگه مامانم منو بیشتر دوس داره بخدا نداره. عیدی خواهرشوهرم سه برابر ما داد و کلا همیشه همینه فقط داسه مسافرت اصرار داره خودشو بچسبونه به ما و البته شوهرمم بدون مامانش میمیره

هیچی نمیتونی بگی چون متهم یه حسودی میشی

شنیده بودم که واسه عروس دوم همه کار میکنن اوندچیزایی که تو ارزو به دل موندی واسه اون میکنن با شووووق ولی دیگه اخه سرویس دوبرابر؟؟؟ 

2706