2733
2734
عنوان

مامانا ني نيم دنيااومد پريروز🥳

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 97 پست
من درد شکم شدید گرفتم نصف شب، ۱۲ ساعت تو بیمارستان تحت نظر بودم سونوگرافی سالم بود ولی ازمایشم التها ...

عزیزم ایشالا خداکمکت کنه خوبه که پرستارهست میتونی بیشتراستراحت کنی❤مرسی ک جواب دادی

منم شوهرم خورده چون مادرش فوت کرده بود بهش کره میدادن شیر خشکم نبوده  یا زنای روستا شیر میدادن ...

خخخخ

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صب فردای سزارینم پا شدم از جام و دوش گرفتم، درد داشتی چرا مسکن ندادن بهت؟

کلی بهم مسکن دادن. ولی اثر نمی‌کرد. من بچه هام شیره ب شیره بودن تو ی سال دو بار سزارین شدم درد سزارین دومم خیلی وحشتناک بود

2728

مبارک باشه منم،سزارین اورژانسی شدم،. روز اول شیرم نیومد مجاری شیریمم بسته بود اصرار داشتم حتما بچم از سینه خودم بخوره متاسفانه بچم هم زردی گرفت هم قندش افتاد، زن داداشم پزشک هستن تا اومدن خونمون بچه را دیدن گفتم هرچی می خوام شیرش بدم خوابه گفتن قندش افتاده سریع برین بیمارستان قبلشم شیر خشک درست کردن با قاشق ریختن تو دهنش، شما مواظب باش اشتباه منو نکنی 

والا بخدا🤣 بخاطر همین حرفا من اینقدر ناراحت بودم بچه م یکسره شیر جوش میخورد و گریه میکرد مرتب سرک ...

معلومه دلت پره خخهه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2738
اخ چه بد😨من ۲۴ شاعت اپل بهم مسکن وریدی زدن بعدش خوراکی

آره خیلی بده. فکرشم الان برام درد آور. عمرا دیگه باردار بخام بشم. محکم کاری میکتم تند تند آمپولش میزنم ک باردار نشم ی وقت

آره خیلی بده. فکرشم الان برام درد آور. عمرا دیگه باردار بخام بشم. محکم کاری میکتم تند تند آمپولش میز ...

من سه چهارروز خیلی خم شدن و ازرو تخت پا شدن برام سخت بود ولی بعدش بهتر شد ولی کلا من دلم میخاست طبیعی زایمان کنم که نشد

Shake it! shake it!
من سه چهارروز خیلی خم شدن و ازرو تخت پا شدن برام سخت بود ولی بعدش بهتر شد ولی کلا من دلم میخاست طبیع ...

پس شما وقتی نوزاد تازه بدنیا میاد بهش چی میدن ؟

من دخترم شیر خشک نخورد اصلا با اب قند دو روز دووم اورد و کره

2706