2703
2553
اصلاعجله نکن که فقط استرس میگیری،۷هفته رفتم هیچی نشون نداد گفتن سونورو۹هفته تکرارکنم  خدامیدونه ...

دقیقا جریان من شد البته من شش هغتپی رفتم و دو هفته کارم گریه بود هشت رفتم که اکی بود 

خوشحالی یعنی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دقیقا جریان من شد البته من شش هغتپی رفتم و دو هفته کارم گریه بود هشت رفتم که اکی بود 

اره بابا الکی خودمونو حرص دادیم،گفت کیسه زرده تشکیل نشده نگرانتم ولی دوهفته صبرمیکنیم،بعدش شکرخدا همه چی اکی بود،،،، اما همون دیربری خیلی بهتره بنظرم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
من امروز ۸ هفته بودم صدای قلبشو شنیدم😍اصلا زود نرو استرس میگیری

بسلامتی گلم . یعنی امروز اولین روز هفته هشتم بود رفتی ؟ 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2714
بسلامتی گلم . یعنی امروز اولین روز هفته هشتم بود رفتی ؟ 

مرسی عزیزم.نمیدونم والا بر حسب تاریخ پریودم ۷ هفته و ۴ روزمه.اما سونو زده ۸ هفته و ۳ روز.۸ هفته پیش پریود بودم ک😂

خدایا میدانم که میبینی...

من دکترم گفت اصلا سونوی قلب نرو گفت چون هنوز کوچیکه و من شکم دارم ممکن در اثر فشار سقط کنم چون سابقه سقط دارم

گفت بزار غربالگری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
مرسی عزیزم.نمیدونم والا بر حسب تاریخ پریودم ۷ هفته و ۴ روزمه.اما سونو زده ۸ هفته و ۳ روز.۸ هفته پیش ...

مبارکه عزیزم

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2706