1265
1292
عنوان

اقدام به بارداری ونداشتن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 62 پست
زمان نمیخواد . گفتنم نمیخواد  اونروز که میاد براش غذای مورد علاقه شو بپز. لباسای سک سی بپوش ...

وااییی من اینارم امتحان کردم باور کن وقتی خسته باشه یا مثلا حمام نرفته باشه محلللل نمیده

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
همیشه عسلش به راهه کلی هم بخودش میرسه مثلا برنج داریم بعدش خرما میخوره ک سردیش نشه

نه تو اون چند روز مهم ادویه و فلفل غذا رو بیشتر کن

خرما و گردو و غذاهای مقوی درست کن

سعی کن روزای قبلشم به ی بهونه ای انجام ندی که توی اون روزا خودش راغب باشه

دوست عزیزم❤از صمیم قلبم از خدا میخوام به آرزوت برسی...

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عزیزم اگر تعداد روز سیکلت رو میدونی وسط رو انتخاب کن دو شب بعدش هم باشه فقط و فقط باید توو این دو ...

دقیقا من روز تخمک گذاری یا یروز قبلش رابطه داشتم،بعدش مهمتره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا من روز تخمک گذاری یا یروز قبلش رابطه داشتم،بعدش مهمتره؟

به نظر من از همه مهمتر همون روز تخمک گذاری هست

ولی اگر یک شب استراحت کنه شب بعدش هم باشه

خیلی خوبه

به هر حال عمر مفید تخمک یک روز و عمر مفید اسپرم

سه روز هست

اگر روزش رو درست حدس بزنی احتمال قوی باردار میشی

1307
من بارداری اولم فقط یک شب اقدام داشتم اونم دقیقا روز وسط سیکل، با همون یه بار باردار هم شدم ولی دو ...

آخه من تنبلی تخمدانم دارم روز تخمک گذاریمم دستمه ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم میگم چون رابطه کمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه من تنبلی تخمدانم دارم روز تخمک گذاریمم دستمه ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم میگم چون رابطه کمه

بدن همه مثل هم نیست یکی با یه بار رابطه باردار میشه یکی دوسال اقدامه متاسفانه دنیا واسه همه یجور نمیچرخه

فاطمه جون یه موقع هایی بارداری اتفاق میفته ولی چون خیلی ضعیفه با قاعدگی دفع میشه طوری که مادر اصلا ...

بله خودم هم آزمایش دادم هیچ مشکلی نداشتم بازم کلی داروی تقویتی میخورم،همسرمم خوراکش خوبه،مثلا مرغ نمیخوره بلدرچین یا پرنده میخوره،خرما،دمنوش زعفرون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1323
بله خودم هم آزمایش دادم هیچ مشکلی نداشتم بازم کلی داروی تقویتی میخورم،همسرمم خوراکش خوبه،مثلا مرغ نم ...

عزیزم واسه بزرگ شدن فولیکولها اگر دوست داشتی 

از اول سیکل تا تخمک گذاری که دو هفته ست پیاز درمانی

کن و برای همسرت هم جوشانده خرنوب درست کن

همینطور ژل رویال +عسل طبیعی هم خیلی به

باروری کمک میکنه 

در موردشون خواستی سرچ کن نتیجه ش تا الان که

خیلی خوب بوده

شاید واقعا توانشو نداره، شوهر منم با اینکه گرمه ولی بعضی وقتا از لحاظ بدنی خسته میشه و دو سه ساعت میخوابه تا انرژیشو بدست بیاره دوباره، مردا رو این مساله حساس ن و یجورایی پای اعتماد بنفس و قدرتشون در میونه، اگه بتونی دقیق زمان تخمک گذاریتو تشخیص بدی و چند روز قبلش بهش فشار نیاری بهتر نتیجه میگیری

خداوند، هیچوقت دیر نمی‌کند،،، کمی صبر داشته باش❤️💚💛💙💜❤️💚💛💙💜❤️💚💛💙💜❤️
1226
ماهم نشد تو زمان تخمک گذاری اقدام کنیم خجالت میکشم من ب شوهرم بگم😁

خب لباس لختی میپوشیدی جلوش رژه میرفتی ، یا مثلا از حموم میومدی بیرون جلوش لباس عوض میکردی ی شورت و سوتین میپوشیدی میرفتی جلو اینه ک مثلا میخوای موهاتو شونه کنی   

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  
عزیزم واسه بزرگ شدن فولیکولها اگر دوست داشتی  از اول سیکل تا تخمک گذاری که دو هفته ست پیاز درم ...

ممنون عزیزم از راهنماییت 😘،الان باز متفورمین دکتر تجویز کرده میگن همزمان با داروی سنتی استفاده نکنید درسته یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب لباس لختی میپوشیدی جلوش رژه میرفتی ، یا مثلا از حموم میومدی بیرون جلوش لباس عوض میکردی ی شورت و س ...

این راهکارو رفتم نتیجه نگرفتم🙈😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید واقعا توانشو نداره، شوهر منم با اینکه گرمه ولی بعضی وقتا از لحاظ بدنی خسته میشه و دو سه ساعت می ...

من اصلا بهش فشاری نمیارم فقط میگم روز تخمک گذاریم کیه بعد اون خودش قبلش یا بعدش هر وقت خودش دلش بخواد....جالب اینجاست چندین بار توضیح میدما بعد ب من میگه تو گرمی!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر منم ایینجوریه وقتی بهش میگم این روزا باید اقدام داشته باشیم اصلا محلم نمیده با اینکه خودشم بچه میخواد.میگه به این چیزا نیس تو استرس داری نباید فکرتو درگیر روز تخمک گذاری کنی  بخواد بگیره میگیره .الان دیگه محلش نمیدم ببینم اینجوری نتیجه میگیرم یا نه

1280