2726
خداحفظش کنه واست عزیزم بسلامتی فارق بشی😃💖... پس طبیعیه اینکه اینقده تکون میخوره چندروز پیش داشتم ...

مرسی عزیزم همچنین 😍 

آخیی آره 😝 فقط باید صبر پیشه کرد

من ک تلافیشونو روش درمیارم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد خشن😬😬🤪🤪 منم دیشب دو ساعت کار کردم تا خودمو تکون بدم فقط تو این دوساعت گردگیری کردم. منی که ...

اون شکم منو با کیسه بکس اشتباه گرفته خشن نیست بعد من خشنم😭😈میترکونمش....

الهی..تموم میشه این دورانم راحت میشیم...من خودم وسواسیم خیلی حرص میخورم یوقتیم مثل امروز لج میکنم الان کمردرد دارم بهترین کار استراحت کردنه تو این دوران

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
مرسی عزیزم همچنین 😍  آخیی آره 😝 فقط باید صبر پیشه کرد من ک تلافیشونو روش درمیارم 😂

😂😂😂 گاز گرفتن نوزاد شش ماهه حلال است تماااام😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اون شکم منو با کیسه بکس اشتباه گرفته خشن نیست بعد من خشنم😭😈میترکونمش.... الهی..تموم میشه این دورا ...

مث من وسواسم رو کارا خونه بعد چون نمیتونم هی غر غر میکنم فقط😂 میگم وای چ خونه ی شلخته ی قشنگی 

مث من وسواسم رو کارا خونه بعد چون نمیتونم هی غر غر میکنم فقط😂 میگم وای چ خونه ی شلخته ی قشنگی 

اصلا اهمیت نده من دیروز پاشدم شکم بستم کارکردم الان کمردرد دارم هیچی پادرد هم دارم پشیمونم😥😥همون خونه شلخته قشنگ بهتره😂😂