2726
عنوان

مامانای بچه های سه سال تمام بیاین...

174 بازدید | 25 پست

اسکیت زوده برا این سن؟ولی همه موسسه های اموزش اسکیت محدوده سنیش ازسه سال ب بالاس اخه....چه ورزشی برا این سن خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نکنم سخت باشه اما گرونه چون پاهاش زود رشد میکنه و باید کفش عوض کنی گلم اول برو کفش قیمت کن ببین یک کفش چند تا سایزو ساپرت میکنه چون تا چند سایز میشه پوشید بعد تصمیم بگیر

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728

دخترا ژمیناستیک و باله رو 6-7سال به بعد بزارین چیزی که من شنیدم چندتا دوستای دخترم از ارتوپد پرسبده بودن گفته بود بعد 7 بزارین چون رشد قدی رو تحت تاثیر قرار میده و قد بچه کوتاه میشه بعدها

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
فکر نکنم سخت باشه اما گرونه چون پاهاش زود رشد میکنه و باید کفش عوض کنی گلم اول برو کفش قیمت کن ببین ...

اوناش مهم نیس....تو دیوار یه چند تایی دیدم بچگانش تا سایز۳۲ ۳۵ ساپورت میکنه تقریبا ۲۰۰ ۳۰۰ هس....ثبت نامش ۳۳۰ گف....ولی خب اموزشگاه گف اول چندجلسه ازمایشی باید ببینیم اصلا علاقه داره یا نه بعد کفشش رو بخری...

منم موندم چیکارکنم همه ی ژیمناستیک کارا قدشون کوتاهه نمیخوام ژیمناستیک بره کاراته رو هم مناسب نمید ...

خیلی زوده واسه این ورزش ها

به نظر بعد ۶ سالگی شنا خوبه

اونم واسه دختر از عفونت و .‌.میترسم من

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
دخترا ژمیناستیک و باله رو 6-7سال به بعد بزارین چیزی که من شنیدم چندتا دوستای دخترم از ارتوپد پرسبده ...

اها ولی بزا من پسره ولی قصد گذاشتن برا ژیمناستیک رو ندارم اسکیت هم‌بیشتر بخاطرحفظ تعادل میخوام بزارم واینکه اعتماد ب نفس رو بالا میبره

منم موندم چیکارکنم همه ی ژیمناستیک کارا قدشون کوتاهه نمیخوام ژیمناستیک بره کاراته رو هم مناسب نمید ...

منم همینطور....اسکیت رو هم بخاطرتعادل و اعتماد بنفس میخوام بزارم

2706