2737
2734
عنوان

میگن اخرخوبی بدیه واقعا همینه...

361 بازدید | 39 پست

بشکنه دستی ک نمک نداره.

توسایت بایه خانمی اشناشدم قرارشد اینورواسش یه کاری انجام بدم یه بسته ای قراربوددستشون برسه بهشونم گفته بودم ک من وقت اینکاروندارم اما اگر دوستم بخادبره من بهش میگم واسه شماهم اینکارو انجام بده کلی اصرارهرروز پیگیری منم بادوستم قضیه رودرمیون گذاشتم قرارشد اون اینکاروکنه خونه دوست من سمت مهراباد هستش خونه خودمم شهرک قدس ازاونجا دوستم بااسنپ رفت واومد واسه کارخودش بعدشم فرداش بایدمیرفت بسته اون خانم تحویل میگرفت رفت گرفت وامد قبل رفتنم سرکه وسنگ نمک خرید دوباره ۳۵هزارتومان خودم رفتم واسه پست هزینه کردم واسشون نزدیک ب ۵بار خودم وشوهرم تواداره پست پیگیر بسته شدیم ک چرا دست اون خانم نرسیده فقط نزدیک ۲۰تومان هزینه شارژکردم زنگ میزدم اس میدادم این خانم هم اولش میگفتن هرچقدرهزینه اش باشه من تقبل میکنم روز اول ۱۰۰هزارتومان پول زدن توکارت دوستم حتی توکارت من هم نزدن من مابقی پول ازدوستم پس گرفتم بابت پست هزینه کردم من توصندوق بانک کارمیکنم دوبارفقط مرخصی گرفتم ساعتی رفتم واومدم کاراشونوانجام دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب‌نمیفهمم برای کسی که نمیشناسی چرا انقد کار انجام میدی؟؟

شاید من نامهربونم 

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

چرا این همه خودتونو زحمت دادین. من ک نفهمیدم جریان بسته چی بود 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

چه پیگیری تو

مسئولیت قبول نکن خواهر

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2738

ازاداره پست بامن تماس گرفتن اونروز هم که من رفتم این خانم خطشون دردسترس نبود من اسم اون خانم میدونستم اما فامیلی این خانم نمیدونستم شماره تلفن هم واسه شوهرمو نوشتم چون پشتم چندتا اقا تونوبت بودن ترسیدم ک مزاحمت ایجادکنن اونجا ک پول دادم قرارشد پیامک بهم بدن وبگن ک شماره مرسوله ام بفرستن واسه شوهرم چون شماره خط شوهرمو دادم زد به سیستم گفتش ک سیستم ازصبح قطع هستش شمابرو وصل بشه واستون پیامک میاد

من یه ادم احمقی بودم که از خودم میگذشتم بخاطر دیگران کمکشون‌میکردم به هرکس هرچقدر میتونستم کمک‌میدادم حتی اگه دشمنم بود 

یه مدت دارم رو خودم کار میکنم وقتی دیدم بعضیا تا براشون‌کار کنم و نیازاشونو براورده کنم دوستم دارن و وقتی بهشون نه بگم ادمم حسابم نمیکنن گفتم به جهنم 

میخوام ادم خوبه نباشم بذار بگن بده بدجنسه تنبله خودخواههه یا هر اسم دیگه ای که میخوان روم بذارن میخوام به خودم بها بدم تو هرتصمیمی اول خودمو در نظر بگیرم بعد بقیه هرچی هم میخوان راجبم بگن و فکر کنن مهم نیست 

این برا اشناهاست 

براغریبه که  خیلی ادمی میخواد کاری بکنه واقعا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706