2726

من هفته 17 ام هستم. رفتم سونو آنومالی. دکتر سونو بهم گفت جنین هیدرونفروز( ورم کلیه) دو طرفه داره. قطر لنگچه دو طرف هم 6 میلی متر نوشته. کسی تو بارداری این مشکل رو داشته. بعدش چی شده؟؟؟؟ احتیاج به عمل داشته؟ خوب شده؟؟؟؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم دوتا پسرام این مشکل داشتند

سلام ب منم گفتن الان دنیا اومده دوسالشه دکترم نبردم علایمی چیزی هم نداره بچه های شما چطورن

یه زمانی هم گالیله مشرک اعلام شد و به جرم توهین به کتاب مقدس زندانی شد😉

منم هفته 34 اخرین سونو اینو بهم گفت خیلی ترسیدم تا موقع زایمان.بعد زایمان به دکتر اطفال گفتم گفت اون موقع احتمالا نی نی جیششو نگه داشته و کلیه ورم کرده.برای احتیاط 20 روزگیش دوباره رفتم سونو و چیزی نبود

سلام ب منم گفتن الان دنیا اومده دوسالشه دکترم نبردم علایمی چیزی هم نداره بچه های شما چطورن

قصدم ترسوندتون نیست اما بهتره پیگیری مداوم بشه یکی از همکارم بچش هیدرونفروز کلیه داشت دکترا گفتند خودبخود خوب میشه اونم درمان ادامه نداده بعد که میدید ما هرماه تحت نطر دکتریم بچش برد بک کلیه 40درصد ودیگری 60در صد پوچ شده بود یادمه چقدر زاری میکردند

البته مگه خوش شانس باشی کلیش عفونی نشه بر اثر برگشت ادرار

قصدم ترسوندتون نیست اما بهتره پیگیری مداوم بشه یکی از همکارم بچش هیدرونفروز کلیه داشت دکترا گفتند خو ...

پس ببرم دکتر بگم ی سونوگرافی بنویسه

یه زمانی هم گالیله مشرک اعلام شد و به جرم توهین به کتاب مقدس زندانی شد😉

یالااقل سونو بگیرید بعد این سال وکشت ادرار که دفع پروتیین واوره نداشته باشه انشالله که مثل بچه من نیست.

پس ببرم دکتر بگم ی سونوگرافی بنویسه

اره بهتره مطمین شی چون درمان پدیره من پسرم از روز اول تولد تا پایان 3سالگی دارو مصرف میکرد دکتر گفت چند درصد بچه ها در این سن خوب میشن اگه نشدند در 7سالگی جراحی میکنم که خدا روشکر با میگیری مداوم پسرم کاملا خوبه والان 14 سالش

دلم نمیاد تو استرس باشید گفتم جفت پرام هیدرونفروز دارند که در دومی فقط از نگرانی اولی عکس هسته ای ورنگی گرفتیم متوجه شدیم وگرنه علایمی نداشت مهمترین نگرانی وقتیه که ادرارش پروتیین دفع کنه پس کشت ادرار به گفته دکتر بهترین وپسر دومم چون کلیه هاش بر اثر برگشت ادرار عفونی نمیشده و کشت ادرارش مشکلی نداشت دکتر گفت نیاز به مصرف دارو نداره تا نوجوانی که بزرگ ش وقد بکشه سوراخ بسته میشه فقط هر چند ماه کشت ادرار بگیرید وسالی یک سونو

2706