2726
اراضی اره دوره؟؟از راه اهن

بله اراضی از راه آهن دوره 

همون راه آهن اسنپ بگیرید تا اراضی 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اا کجای شهره پایین شهر یا بالای شهر

اراضی منطقه خوبه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چشم ۴ماهشه خوشش بیاد امیدوارم

ای جان ❤

یادمه بچه من اوایل توی کالسکه نمیخواست بشینه بغل میکردیمش

حدود ۳ماهش که شد همسایه ها با من دعوا که دختر جان بچه الان سبکه بزرگترشه میخوای چکار کنی گفتن بذار توی کالسکه کم کم عادت میکنه و واقعا هم همینطور شد 

براش اسباب بازی بذار چند تا هم به بالای دسته کالسکه آویزون کن باهاش سرگرم میشه خوشش میاد باید اینکار کنی رفتار بچه ها رو توی این سن براحتی میشه شکل داد😉

سفر خوبی داشته باشی👌

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
وضعیت پشه درسطح شهر چطو ه

زنجان خیلی پشه نداره عزیزم

اخه تو قطار راهروش چجوریه میشه برد

مگه تاشو نیست؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خداروشکر اطرافش بازاری چیزی گردشی داره؟

نه عزیزم بازار و مرکز خرید اون سمت نیست 

اشراق نزدیکه ها ولی نه پیاده با ماشین 

منتها به گاوازنگ و ائل داغی نزدیکه غروب میتونین برین که هوا خنک تره ولی اونم با ماشین 

چی داره اشراق خوبه؟

مرکز خرید 

فست فود و کافه داره

شهربازی سرپوشیده هم داره