2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم می‌بردم. شوهرم نمیبره هیچوقت. ولی من سختمه هم‌ش بچه بغل. بچه ام بدن درد میگیره. ولی خب شوهرم میگه باز اضافه است. 

مال من ازین عصایی جمع و جور هاست 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728

عع دارین میاین😁

کالسکه عصایی اگه داری بیار

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

به نظرم ببرید با جمع گشتن و تفریح کردن معمولا زمانای طولانی راه رفتن داره . بچه خسته میشه کلافه میشید اینجوری تو کالسگه میخوره میشینه میخوابه بازی میکنه با قطار هم کالسکه بردن سخت نیست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
با کالسکه بیام پس خیابونا پهنه خیابان میلاد کجای شهره؟؟ اسنپ دارین؟؟ هوا چطوره کجاها بگردیم با ب ...

آره با کالسکه راحتی 

میلاد؟؟؟خیابون میلاد منظورت اراضی پایین کوهه؟ 

اسنپ داریم

هوا گرمه نسبتا 

مراکز خرید و رستورانها رو تو تاپیک قبلی برات نوشتم عزیزم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706