2726
عنوان

یزدی های عزیز

7746 بازدید | 13 پست

سلام خانوما ی یزدی عزیز کسی هست بتونه یه نوبت از دکتر مهربانیان متخصص مغز و اعصاب برام بگیره یا شماره ای چیزی بهم بده که پاسخگو باشن.هر چی تماس میگیرم جوابگو نیستن.واسه هفته جدید من واقعا راهم دوره این همه راه حضوری برم هم نباشن نمیشه.هزینشو هم میدم.ممنونم

من یزدیم ولی نمیتونم شرمنده

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر مهربانیان سایت نوبت دهی داره

تو گوگل سرچ کن دکتر مهربانیان میاد

اینترنتی نوبت بگیر 

ما که هم یزدیم اینترنتی نوبت میگیریم

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

بگذار الان خبرت میدم چطور میتونی نوبت بگیری 

یکم نوبت گیریش خاص بود

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

09130994656

اگه دکتر مهربانیان خواستی بری فقط جمعه ساعت 9 به این شماره زنگ بزن نوبت بگیر

فقط سر ساعت 9 شروع کن زنگ زدن اگه دیر بشه تموم میشه بعدم خیلی باید زنگ بزنی چون اشغاله

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم