2726
منم قبلا تو اقدام بودم ی سقط داشتم بعد اون هیچی نشد رفتم دکتر س ماه قرص جلوگیری داد گفت بعد اون اقدا ...

ایشالله زود زود دامنت سبز میشه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که  آزمایشامو دادم  اسفند ۹۷  این چند ماهم مشغول دندون پر کردنو کشیدنو اینا بودم & ...

خخخخ شوهر منم بروز نمیده میگم بچه دار بشیم میگه باش بعد اون ذوق و شوق نداره مث من

عشق نی نی      
2728
کارایی خاصی هم کردین یا نه ؟ 

در حال علف خواری هستم. ک ان شاءالله دوقلو بشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
چقد زود بچه میخای ؟ من ۲۵ سالمه

خو زود ازدواج کردم بعدم اشناها میگن بچه دار نمیشی همش دست ب دعا هستن😁🤣🤣🤣میگن دیه بچه دار نمیشی خیلی دیرکردی

عشق نی نی      
دقیقا فکو فامیل مام مثل فکو فامیل شما گرفتن منو هی میپرسن چرا بچه دار نمیشی بخصوووص مامانم 

باز مامانم خوبه مامان بزرگای خودمو شوهرم هروقت میبینن میگن کی شکمت میاد جلو کی بچه دارمیشی بعضی موقع ها از بس میگن گریم میگیره 

عشق نی نی      
2706