2737
2734
عنوان

سیاست های زنانه😉💃

3036 بازدید | 175 پست

خانومای گل گلاب کاربلد هرچی سیاست شوهر داری وخونه داری وجذب مردا دارید رو کنید لدفن.خواهشا کوچکترین سیاست ها وشیطنت هاتونو بگید شاید بدرد زندگی کسی خورد

وای یاد اون کانال تلگرامی افتادم... اسمش نمیدونم چی بود، ولی همش میگفت خانوم‌های قررررری... دقیقاً هم همین ایموجی رقصو میذاشت. خیلی تابلو بود 🤦🏻‍♀️ ی ایده‌های حال بهم زنی میذاشتن اعضا... ینی آدمو از هرچی زن بودن و شوهر کردنه پشیمون میکردن 😃 ایش... زنم انقد جلف و مزخرف...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خودتون باشین ‌. موقع دعواها چیزی نگید بهش و خودتونو ناراحت نشون بدین که خودشو مقصر بدونه عوضش موقعه معذرت خواهی حرصتونو قشنگگگ خالی کنید . 

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو
2738
وای یاد اون کانال تلگرامی افتادم... اسمش نمیدونم چی بود، ولی همش میگفت خانوم‌های قررررری... دقیقاً ه ...

خخخخ اره😂

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

شوهر من خیلللللییییی وابسته ننه اشه،یعنی خیللللللیییییااااا(البته شکر خدا اخیرا یکم کمتر شده)،منم سعی میکنم واسه اینکه این وابستگیش کمتر بشه کمتر در مورد مادرش تو خونمون حرف بزنم،در مورد مادرش زیاد پرس و جو نمیکنم که کجا رفتن و با کی رفتن و چیکار میکنن و فلان،تا کمتر یادش بیوفته،چون هر موقع حال و احوال مادرشو میپرسم یاد اونا میوفته و فوری باید بره خونشون حتی اگه یه ساعت قبل اونجا بوده باشه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706