2733
2734

من كه متولد ٧٧م باورم نميشه٢١سالمه😩

همس فكر ميكنم ١٧-١٨سالم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كه متولد ٧٧م باورم نميشه٢١سالمه😩 همس فكر ميكنم ١٧-١٨سالم

منم۷۶ام‌همین‌حسو‌دارم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2731
منم۷۶ام‌همین‌حسو‌دارم

بدتر اينجاست ك فكر ميكنم متولدين ٧٠الان ٢٠سالشونه😂😂😂😂😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

منم باور نمیکنم😞ولی چه میشه کرد

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
ما دهه شصتیا بدبختیم دیگه هیچی از زندگیمون نفهمیدیم الانم ک سی شدیم هوففففففففففففف

۷۰ها‌بدبخت‌ترن😐

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

منم مهر سی و‌دو‌میشم 

بنظرم تازه اول زندگیه 😍😍😍😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ما دهه شصتیا بدبختیم دیگه هیچی از زندگیمون نفهمیدیم الانم ک سی شدیم هوففففففففففففف

باور كن ما دهه هفتاديا اونم اواخرش از شما بدبخت تريم 

اول جوونيمون افتاديم تو سربالايي تحريم و نداشتن اينده و هزارتا بدبختي

منم متولد ۷۳ اصلا باورم نمیشه که اذر ۲۵ ساله میشم .زندگی رو دور تنده

منم اسفند ۲۶ ساله میشم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706