2737
2734
عنوان

میخوام یواشکی باردار شم

| مشاهده متن کامل بحث + 6395 بازدید | 86 پست
نمیشه وقتی مرده حواسش هست بیای اینکارو بکنی که عصبی میشه فحش میده  فقط میشه بعدش  آبشو &nb ...

نه دیگه زمانی که حواسش نیست گفتم ،اخه دوس داره من خودم اول کلی بهش گفتم نکن اینکارو اما وقتی پافشاری میکنه...

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از پنج سال  بری دادگاه اقدام کنی   حق رو به شما میدن  ،  میگن بچه بیار   ...

وا مگه جنگه چه کاریه زن و شوهر باید با حرف همو حالی کنن چرا باید بره دادگاه و دستی دستی شوهررو از خودش متنفر کنه؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731

اشتباه میکنید

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
وا مگه جنگه چه کاریه زن و شوهر باید با حرف همو حالی کنن چرا باید بره دادگاه و دستی دستی شوهررو از خو ...

پسرخاله شوهرم  ۱۲ ساله ازدواج کرده بچه نمیخاست  زنه  چقد تو این سال ها بهش گفت بیاریم  از هر دری بگی رفت تو   نشد  قهر کرد  همه کاری کرد  آخر دیگه رفت دادگاه  حالا ۵ ماهشه خانمش 

استارترم ۲۲ سالشه  شماها که سنی ندارین  تا۲۵ رو بی خیال باشین

اره من برام مهم نیست چونکه الانم خوشم و فعلا دوس ندارم تغییری تو زندگیم بدم

پسرخاله شوهرم  ۱۲ ساله ازدواج کرده بچه نمیخاست  زنه  چقد تو این سال ها بهش گفت بیاریم ...

اخه همه که اخلاقشون مثل هم نیست

2738

حتما فعلا از شرایط روحی و مالی اماده نیست ک نمیخواد فعلا مسئولیت قبول کنه،پدر شدن مسئولیت بزرگیه و حتما باید خودشم بخواد 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

يه راه حل دارم توپ وقتي كه شوهرتون ا ر ض ا شد بگو بريزه رو شكمت با دستمال كاغذي البته دستمالا كه دولا هستن جداشون كن كه دستمال نازك تر بشه  ابو جمع كن  بزار داخل واژن وقتي اتاق تاريك باشه  اون ديگه ميوفته حواسش نيست

كاش تلخي روزگار الكل داشت
[QUOTE=94073244]ببخشید اگه بیرون میریزه وقتی حواسش نیست با دستت بگیر بریز تو بدنت😂واقعا من موندم با ...

مگه امکان داره؟ چون اسپرم ها فقط به جلوی واژن وارد میشن تا انتها نمیرن که بخوان به رحم برسن که🤔