2726
عنوان

کیا اطلاعات دارن راجب طلاق

79 بازدید | 4 پست

شوهرم توی دوره عقد خیانت کرده

تصمیم ب جدایی دارم

پول و خونه و این چیزا نداره

فقط ی لودر داره و ی وانت

روی لودر شریکه نمیدونم ک سندش ب نامش هست یا ن

ولی میدونم وانت ب نامشه ک گذاشته توی دیوار بفروشتش

من چ جوری میتونم تا قبل فروشش ماشین رو توقیف کنم؟؟

کسی میدونه با توجه ب اینکه دوشیزه هم نیستم و کل مهریه بهم تعلق میگیره الان باید چ اقدامی کنه؟

باید بری دایره ثبت اسناد همونجا درست میکنن

دقیق نمیدونم حتمن از یه وکیل بپرس.

در ضمن اصلن نذار بفهمه میخوای مهر بگیری.بذار یدفعه احضاریه ش برسه دستش

@sarw    

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تا جایی ک میدونم  خونه و ماشین برای مهریه زن توقیف نمیشه  

شما اول باید دادخواست مهریه رو بدی بعد دادگاه وارد عمل میشه ک ببینه مرد استطاعت مالی داره یا نه اگه داشت ک مهریتو میده و اگه نداشت قسط بندی میکنه و اگه حقوق داشته باشه از حقوقش کم میشه  و با توجه به چیزایی ک گفتی  همسرت چه اونا رو بفروشه و چه اونا رو نفروشه توقیف نمیشن

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب