2733
2734
عنوان

توچال بام تهران

720 بازدید | 10 پست

خانما اتوبوس هاش مجانی میرن تا ایستگاه هاش؟ تله کابینش هزینه اشو کسی میدونه؟ یکم اطلاعات میدید؟ من فقط تا همون پاییناش رفتم تاحالا با تله کابین یا اتوبوسش حرکت نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه پیاده رفتم بالا از تله کابینم میترسم ولی فکر نمیکنم اتوبوساش مجانی باشه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738

ما جمعه پيش رفتيم اگر يك طرفه بخواي بري هر طرف پونزده اما اگر بليط رفت و برگشت رو باهم بگيري كلا ميشه ٢٥

اصلا ترسناك نيست خيلي اروم ميره وسط راه هم ازت عكس ميگيرن ما ازشون خريديم اما چاپش افتضاح بود اصلا پيشنهاد نميكنم بگيريش اون بالا رسيدين هم ميترنيد كوه نوردي كنين چون ديگه مغازه داري به ارن صورت نيست ك هي جلوي راحت رو بگيرن 

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
ما جمعه پيش رفتيم اگر يك طرفه بخواي بري هر طرف پونزده اما اگر بليط رفت و برگشت رو باهم بگيري كلا ميش ...

ممنونم، عزیزم اون بالا سرده؟ من دخترم ۸ ماهس و مهمون هم باهامه که بچه هاشون ۱۳، ۱۴ سالشونه به نظرت ببرمشون؟ تاکجاهاش بریم