2726
عنوان

بیاین عکسامونو بزاریم ببینیم چن میخوره بهمون+عکس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 11811 بازدید | 525 پست

استارتر عزیز از من ناراحت نشو چون دیدم بعضیا بعد اینکه وقیح عکسشونو برمیداش گریه زاری راه مینداختن و میگفتن شوهرم طلاقم میده و.... خواستم بگم مهمه نزار🌹

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم الان انقد تو اینستاگرام عکسای رنگارنگ هست که کسی به عکسای با حجاب اینجا کاری نداره  هرکس ...

بعضیا اینطوری نیستن باور کن...خودم دیدم کسایی که عکس میذارن بعد به التماس میفتن که گزارش بزنید...یا میگن نمیدونستیم...یکی بود یه سال عضو بود عکس خودشو شوهرشو پست اول گذاشت همه گفتن چرا پست اول گذاشتی؟؟؟حالا نمیتونی پاکش کنی...استارترم گفت نمیدونستم...از همه خواهش کرد گزارش بزنن براش...

عزیزم الان انقد تو اینستاگرام عکسای رنگارنگ هست که کسی به عکسای با حجاب اینجا کاری نداره  هرکس ...

بله درست میفرمایید....اینجا خانومها عکس میزارن و از اینکه کسی بهشون میگه وای عزیزم چقد خوشگلی کلی خوشحال میشن و اصلا برای همین هم عکسشونو میزارن که یکی بیاد بگه خوشگلی و بعد هم ناراحت هستن که چرا ذخیره کردی در صورتیکه من واقعا پاکش کردم و واسه همین که کلکی تو کارم نیست راحت گفتم ذخیره کردم اگه کلک تو کارم میبود که نمیگفتم ذخیره کردم شاید خیلیها ذخیره میکنن و نمیگن اما من گفتم تا شاید خیلی های دیگه اگه نمیدونن واقعا عکس نزارن

استارتر عزیز از من ناراحت نشو چون دیدم بعضیا بعد اینکه وقیح عکسشونو برمیداش گریه زاری راه مینداختن و ...

ناراحت نشدم عزیزم. برا خودم که مهم نیست...برا بقیه دوستان حتما مهمه. چطوری میتونم تایپکو قفل کنم؟

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
واقعا متاسفم برای بعضیا که باید بخاطره به عکس انقد حاشیه درست شه  جهان سوم که میگن ماییما خوده ...

شما جهان اولی  یه سری جهان اولی مث امثال شماها عکس میزاشتن بعد ک عکسشونو تو سایت دیگ میدیدن اوضاعشون دیدنی بود 

خیلی ها نمیدونن وظیفم دونستم در جریانشون بزارم

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

والا 

عکس چه مدلایی

چه اندام هایی

هر جور فکر میکنم از عکسای این سایت هیچ استفاده ای نمیشه کرد!!! 

حالا تو هی بگو مگه بعضیا تو سرشون میره که منظورت چیه.وقتی عکسشون تو گوگل پخش شد اونوقت میفهمم که شما ...

فدای شما عزیزم....حالا حداقل شما متوجه منظور من شدی خداروشکر

2706