1147
1292

یکی از کاربرا عکسشو گذاشته بود ببینه چن میخوره!! برام جالب و سرگرم کننده اومد...بیاین عکسامونو بزاریم ببینیم چن میخوریم...راستی لطفا زیر سه دقیقه عکساتونو پاک کنین چون بعدا پاک نمیشه...عکس خودمم میزارم و زودی پاک میکنم ببینین چن میخورم.فقط لطفا نگین کو کو بزار سریع چون میخام حداقل ۱۵ نفر جمع شن

کاربر جدید نیستم قبلیم خود ب خود ترکید...نمیدونم چرا😐😐😐

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

نذار خواهر من دنبال دردسری😐😐😐

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1307
1226

۲۸

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣

الله اکبـــــر😐

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1311