2733
2734
عنوان

شوهرطبقه پایینی کمک....

2148 بازدید | 112 پست

بچه ها... 

من همسرم کلا میگه درو رو غریبه وا نکن.. منم وا نمیکنم هیچوقت.. 

شوهرم کلا حساسه... 

بعد چند روز پیش شوهر طبقه پایینی اومد.. 

گفت سلام خواهر گفتم بفرمایید ساکت موند... منم درو وا کردم.... 

گفت ببخشید این همسایه کناری دیوارش آب داده اگه میشه  آب توالت و حموم وا کنید... 

منم گفته باشه. 

اونم رفت. منم درو قفل کردم. 

بعد چند دقیقه اومد گفت 

خوبه همسایه ببندید. آبو. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا امروز اومده تو راه پله. 

من صدای پا شنیدم. 

در زد. از پشت در گفتم بله. فک کردم شوهرم اومده. 

اتفاقی گاهی میاد خونه بعد گفت سلام علیکم. رفت. 

من اینجوری، 🤔🤔🤔این کی بود... 

گفتم بیخیال حتما فکر کرده من سلام دادم. 

رفت بالا پشت بوم.. 

الان باز داشت میرفت پایین. 

در رد. گفتم حتما میگه کولر خاموش کن سرویس کنم وباز از پشت در گفتم بله. میگه سلام علیکم... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738

خب که چی؟ چرا اینجوری تاپیک میزنی

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
حالا امروز اومده تو راه پله.  من صدای پا شنیدم.  در زد. از پشت در گفتم بله. فک کردم شوهر ...

میخواد ثواب کنه حتما

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

یعنی چی؟؟ کسی تو ساختمون نیست. من واقعا فکرکردم منظور داره..... ب شوهرم بگم بهش زنگ بزنه بگه تو راه پله راه نرو؟؟؟ راهشون از ما جداست اصلا لازم به استفاده از راه پله نیست. همیشه صدای جیغ زن و بچش میاد. الان انگار نیستن. 

رفتار بعضی از مردا رو درک نمیکنم 

انگار زن نگرفتن بچه سه ساله دارن بزرگ‌ میکنن درو رو غریبه وا نکن!

😐

الان یه سری دوستان میام میگن از دوست داشتنه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
2706