2733
2734
عنوان

شوهرم عوضیه ولی دوسش دارم

4440 بازدید | 186 پست

من یه شوهر عوضی دارم دست بزن داره ،فحاشه ، دلمو با حرفاش میشکنه ،به من از بالا به پایین نگاه میکنه، دوست نداره با من وقت بگذرونه بیشتر با دوستا و فامیلاش بهش خوش میگذرونه،همش ازم ایراد میگیره، منت زیادی سرم میذاره،همشم میگه برو گمشو همونجایی که بودی ارزش نداری برات کاری کنم با همه ی این بد رفتاریی ها ولی منه احمق دوسش دارم همش بهم میگه زبون باز در صورتی که منطقی جوابشو میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جور بیماری باید داشته باشی جدی میگم استاتر برو روان شناس .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

مطمعنی دوسش داری؟  یا ترس از جدا شدن داری

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

شما برو پیش روانکاو ( نه مشاور ) تا ریشه ی این رفتارتو برات پیدا کنه و مشکلتو حل کنه.

ببخشیدا اما احتمالا توی بچگی پدر و مادرتون همین نوع رفتارو با شما نداشتن؟ چون توی عشق الگوی برگشت به خانه رو داریم 

عزیزم شما نیاز به روانشناس داری 

نه بخاطر اینکه چرا مشاور نمیری تا مشکلاتت حل بشه 

به این دلیل که انگار تحقیر شدن رو دوست داری

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

دلم خونه از حرفا و توهیناش از. فحشاش به مامانم تموم کاراش و حرفاش از جلو چشمام رد میشه یه خوبی و مهربونی ازش ندیدم همیشه طلبکار بوده همیشه منت میذاره من بیست و چهار سالمه شوهرم سی و سه سالشه دو سالم هست ازدواج کردیم

2706