2726
عنوان

احتمال اشتباه گفتن بیبی چک هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 38 پست
من هنوز بچه نمیخوام استرسم از اینه که پری نشدم😀

استرس نداشته باش وقتی داخل نریخته دیگ چه استرسی داری منم جلوگیری ندارم اصلا ولی باردارم نشدم تااالان

همه کسم دخترم❤
من یه هفته مونده به پریودم هر روز دارم در برابر وسوسه بی بی چک گذاشتن با خودم میجنگم 😐 خیلی برام سخ ...

من بعد از 11روز تاخير پريودي ديروز از دادم مثبته،ان شاء الله باردارباشي

اللهم صل على محمد وال محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مبارکه عزیزم خداحفظش کنه

فداتم سه سال منتظر بودم هر تاخير پريودي ياقبلش بيبي ميذاشتم يا ازمايش ميدادم خسته شدم ونااميد كلا از رمضون بيخيال شدم ك فهميدم الان باردارم ،هرچ بيخيالتر احتمال بارداري ببشتر

فداتم سه سال منتظر بودم هر تاخير پريودي ياقبلش بيبي ميذاشتم يا ازمايش ميدادم خسته شدم ونااميد كلا از ...

خخ عزیزم تو اوج ناامیدی خدا بهت یه نی نی داده گلم هیچوقت تو زندگی ناامید نشو ایشالا نی نیت سالم به دنیا بیاد فداتشم

همه کسم دخترم❤
من بعد از 11روز تاخير پريودي ديروز از دادم مثبته،ان شاء الله باردارباشي

مبارک باشه گلم بدبختی جوری شده بی بی چک مثبت هم منو خوشحال نمیکنه دو بار بتام رفت بالا و دو بار بارداری شیمیایی داشتم هر بار که مثبت هم میشه حس میکنم قراره باز دفع بشه

خدا بزرگه ببینیم چی میشه

مبارک باشه گلم بدبختی جوری شده بی بی چک مثبت هم منو خوشحال نمیکنه دو بار بتام رفت بالا و د ...

عزيزم سردي بچه روسقط ميكنه،اگ سردمزاجي بايد طبعتو گرم كني،وباردار شدي هميشه پاهات وشكمت گرم كن،ب شكمت روغن زيتون بمال بچه بمونه

میشه بپرسم بارداری شیمایی ینی چی؟

نطفه تشکیل میشه بتا میره بالا حتی جواب آزمایش هم مثبت میشه ولی چون نطفه ضعیفه نمیتونه خودشو به دیواره رحم برسونه که بعدش جفت و ساک حاملگی و… تشکیل بشه

و چون تغذیه نمیشه از بین میره و با یه پریود شدیدتر از حالت عادی و دفع لخته میاد بیرون

خیلیا ممکنه اصلا نفهمن که بارداریشون شیمیایی بوده و فقط فکر کنن پریود شدید تری دارن ولی من چون در این زمینه وسواس فکری دارم زود بی بی چک و آزمایش میدم میفهمم

من همسرم اسپرمش ضعیفه دعا کنید اگر الان باردار هم باشم اگر خیره برام بمونه علائم زیاد دارم میدونم هستم هر بار میفهمم ولی میفته 😔

2706