2703
2553
عنوان

احتمال اشتباه گفتن بیبی چک هست؟

319 بازدید | 38 پست

سلام خانما،دو بار بببی زدم هر دوبار منفی بود،ماه قبل 27ام پری شدم اما این ماه هنوز نشدم،همیشه پری منظم بوده و ی روز تا سه روز زودتر از ماه قبل میشدم،ماه قبل چکاپ رفتم دکتر. گفت هیچ مشکلی نداری،ممکنه بیبی مشکل داره؟

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چند روز عقب انداختی؟

یک روز،ماه های قبل دو سه روز زودتر از تاریخ قبل میشدم

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
عزیزم تا یک هفته تاخیرطبیعیه بعدیک هفته اگرنشدی بی بی چک بزار

من یه هفته مونده به پریودم هر روز دارم در برابر وسوسه بی بی چک گذاشتن با خودم میجنگم 😐 خیلی برام سخته بی بی چک نذارم اونم یک هفته بعد از پریود بعضیا خیلی توی این مورد صبورن خوش به حالشون

ولی تو دوران اقدام عقب جلو شدن پریود طبیعیه

خب من اقدام نکردم اما جلوگیری هم نداشتم

درکت میکنم من یکسال نیم کارم همین بود دقیقا ماهی که بیخیالش شدم باردارشدم استرس نطفه روبازمیکنه بیخی ...

من هنوز بچه نمیخوام استرسم از اینه که پری نشدم😀

2706