1265
1292
عنوان

احتمال اشتباه گفتن بیبی چک هست؟

161 بازدید | 33 پست

سلام خانما،دو بار بببی زدم هر دوبار منفی بود،ماه قبل 27ام پری شدم اما این ماه هنوز نشدم،همیشه پری منظم بوده و ی روز تا سه روز زودتر از ماه قبل میشدم،ماه قبل چکاپ رفتم دکتر. گفت هیچ مشکلی نداری،ممکنه بیبی مشکل داره؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

منفی احتمال کاذب بودنش هست ولی مثبت نه

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1307
عزیزم تا یک هفته تاخیرطبیعیه بعدیک هفته اگرنشدی بی بی چک بزار

من یه هفته مونده به پریودم هر روز دارم در برابر وسوسه بی بی چک گذاشتن با خودم میجنگم 😐 خیلی برام سخته بی بی چک نذارم اونم یک هفته بعد از پریود بعضیا خیلی توی این مورد صبورن خوش به حالشون

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
درکت میکنم من یکسال نیم کارم همین بود دقیقا ماهی که بیخیالش شدم باردارشدم استرس نطفه روبازمیکنه بیخی ...

من هنوز بچه نمیخوام استرسم از اینه که پری نشدم😀

1226
من هنوز بچه نمیخوام استرسم از اینه که پری نشدم😀

استرس نداشته باش وقتی داخل نریخته دیگ چه استرسی داری منم جلوگیری ندارم اصلا ولی باردارم نشدم تااالان

منـــو عشقم شمـــا همه sh&k
من یه هفته مونده به پریودم هر روز دارم در برابر وسوسه بی بی چک گذاشتن با خودم میجنگم 😐 خیلی برام سخ ...

من بعد از 11روز تاخير پريودي ديروز از دادم مثبته،ان شاء الله باردارباشي

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد
مبارکه عزیزم خداحفظش کنه

فداتم سه سال منتظر بودم هر تاخير پريودي ياقبلش بيبي ميذاشتم يا ازمايش ميدادم خسته شدم ونااميد كلا از رمضون بيخيال شدم ك فهميدم الان باردارم ،هرچ بيخيالتر احتمال بارداري ببشتر

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد
1280