2410
2553
عنوان

یاد بگیریم ب خودمون بگیم ب ما چه

151 بازدید | 14 پست

جرعت داری این حرفو بزنی و تو زندگی نزدیکترین کست دخالت نکنی؟چه دوست طرف باشی چ مادرش چ خواهرش.....

زندگیه هرکس ب خودشو شریک زندگیش مربوطه..

خیلیا تایپیک میزن زن داداشم اینجوره..خواهرشوهرم چیکار کرده..دختره عمه مادربزرگم اینکارو کرده..

روی صحبتم با کسانیه ک اینطورین..

یکی از اقوام یا دوستتون بچه دار نمیشه دلش نمیخواد موقعیتشو نداره یا اصلا مشکل داره و دکتر میره شما کی باشی ک با ی حرفایی بش نیش و کنایه بزنی یا سوال پیچش کنی.شما هرچقدم اصرار کنی مگه دسه اون بنده خداست؟تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته..

حالا میخوای مادرشوهر باش یا خواهرشوهر..

دلتون میخواد بچه پسرتون یا دخترتون رو ببینید یا بچه خواهر یا برادرتون.بااین بهونه ب خودتون حق دخالت میدید.مطمئن باشید اونا بیشتر غصشو میخورن و تو حسرت پدرومادر شدن هستن.یا اصلا موقعیتشو ندارن چرا اصرار میکنید.قراره ی انسان دیگه ب وجود بیارن تو این دنیا.باید بتونن همه چیو براش فراهم کنن یا نه..هروقت صلاح بدونن بچه دارم میشن.

یا یکی چندتا بچه داره نگید کارخونه جوجه کشیه..شاید دلش میخواد خانوادش شلوغ باشه.یا اصلا ناخواسته شد.مگه بده خدا نعمت زندگیشونو بیشتر کرده؟..

یکی بچش لاغره لاغره.نترسید غذا گیرش میاد و گشنه نمیمونه و نگاه های دلسوزانه شما لازم نیست.دایه ی دلسوزتر از مادر نشید.بیشتر از پدرومادر کی بفکره بچشه؟..

میرید خونه کسی طرف خونش بهم ریختس.فوری پشت سرش نگید زنه شلختس و..بارها پیش اومده وقتی ک خونه خودم تمیز ومرتب بوده هیچیکی نیومده اما تا ریخته و پاش میشه مهمون میاد.و حرفای پشت سرمم شنیدم...

و مثال های دیگه ک اگه بخوام بگم زیاااده.

فقط یاد بگیرید قبل هرچیزی ب خودمون بگی ب من چه.بهتره ب فکر زندگیه خودمون باشیم..اوکی؟

من همشمیگم و الانم تنهام احساس میکنم به هیچ کس اعتماد ندارم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

نمیتونم با کسی صمیمی شم چون دوستام اصلا برام وقت ندارن

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آدم همچین درستکاری نیستم.. 

ولی خداییش هیچوقت ب شعورم اجازه ندادم انقدر از حدش اونورتر بره ک تو مسائل شخصی کسی دخالت کنه... 

منو سننه... 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
نمیتونم با کسی صمیمی شم چون دوستام اصلا برام وقت ندارن

اگه میبینی سرگرم زندگی شخصیشونم که ب خودشون مربوطه.حتما نمیرسن حتما خیلی خوشحالن بیخیال بقیه شدن

اگه با دوستای دیگتون درارتباطن و فقط واسه شما وقت نداذن اونا دیگه دوست حساب نمیشن عزیزم

2714

شما درباره دنیای واقعی صحبت میکنید

اینجا یکی تاپیک میزنه  و مشکلش رو مطرح میکنه

انقدر سوالات بی ربط و حاشیه ای میپرسن  و انقدر  وارد جزئیات میشن ک  ...... ! 

طرف عکس بچه شو گذاشته بود ، زیر دستگاه اکسیژن ؛  کدوم بیمارستان ؟  شبی چقدر هزینه ش؟  بیمارستان دولتی یا خصوصی؟  چرا این دستگاهش این مدلی و من ندیدم تا حالا ؟ 

😐😐😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
شما درباره دنیای واقعی صحبت میکنید اینجا یکی تاپیک میزنه  و مشکلش رو مطرح میکنن انقدر سوالات ...

کسی ک تو مجازی انقد سوال پیچ میکنه تو دنیای واقعی چطوریه.اینجام کسی سوال میکنه راجب همون سوال جواب بدن یاد بگیرن وارد حاشیه نشن

واقعا نا.همه یه برنامه نصفه نیمه برای خودشون دارن . اگه همه به فکر درست و سالم زندگی کردن خودشون باشن هیچکس به مشکل بر نمیخوره .مشکل اونجایی درست میشه که همه میخوان زندگی دیگران رو درست کنن و درباره همه چیز زندگی دیگران نظر میدن .برید مسافرت اینو بخورید اون‌ نخورید فلان کنید چرا بهمان نمیکنید .همش هم شاید از روی فضولی نباشه از روی دلسوزی باشه اما صبر و تحمل آدم ها کم شده و هیچ کس حوصله نظرات دیگران رو نداره .یه حدیث هم هست که میگه اگر خ.استی مشکلات و عیب های دیگران رو ببینی اول عیبهای خودت رو اصلاح کن .همچین چیزی بود .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706