2737
2734
تمام این راهکارها رو امتحان میکنم پنج دقیقه که در باز بشه خونه میشه پر مگس

ی مگس کش بگیر دستت خودشون میرن😂😂 لامصبا تا مگس کش میارم همشون جیم میشن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من فکر میکنم اعما و احشاش پخش میشه تو خونه .😲

من دلم خنک میشه میگم حقت بود

حالا خدا نکنه یه مگس بیوفته توش انگار مسلسل وصل شده 

هر روز هم نگاه میکنم ببینم چه قدر شکار شده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام این راهکارها رو امتحان میکنم پنج دقیقه که در باز بشه خونه میشه پر مگس

من تا چندروز پیش از دست زنبورا در عذاب بودم نمیدونستم از کجا میان توخونه همجارو چک کردم همش حشره کش دستم بود (ازین زنبور کوچیکا هستن نیش میزنن)نیشم زدن لعنتی خواب بودم یهو پریدم زنگ زدم شوهرم اینقده گریه کردم باز خواب رفته بودم شوهرم اومده بود خونه تمام توریای پنجره هارو چک کرد یه سوراخ کوچیک تو توری پنجره پشت ظرفشوییمون پیدا کرد اینا ازونجا میومدن تو خونه همونو بست دیگه اسایش پیداکردم الانم بگرد ببین از کجا همچین راحت میان توخونه همونجا مشکلو حل کن درزشو بگیر😃😒

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
مگس بخاطر ظرف نشسته یا آشغال یا کلا واس چیز کثیف میاد تو خونه

ابوهوای گرم حشره زیاده حیاط خونه سرسبزم باشه دیگه بدتر پشه بیشتر میاد بخاطر شیره درختا کثیفی و آشغال مونده باعث کرمو سوسک و اینجور چیزا میشه مگسو پشه لعنتی فقط زمستونه که از دستش اسایش پیدامیکنه ادم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728