2737
2734
عنوان

کارم بد بوده؟

420 بازدید | 53 پست

دیروز من غذا مو آماده کرده بودم بعد غروب شوهرم گفت که خواهرش میاد یه چیزی بهش بده گفتم باشه بعد ساعت شد ۸شب و خواهر شوهرم با مادر شوهرم اومدن بعد من اندازه سه نفر غذا پخته بودم که خودمو شوهرم شب بخوریم فرداشم ببره سر کار خواهر شوهرمم ماشالا خوب میخوره ینی اشتهاش خیلی خوبه یه ساعتی نشستن و رفتن منم تعارف نکردم شام بمونید چون هم کم بود هم اگه میموندن امروز شوهرم غذا نداشت غذا را رو گاز دیدن به نظرتون کارم زشت بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا میشد کنارش دوتا نیمرو زد ولی مهم نیست

آره ولی من حامله م به سختی غذا میپزم بعد اونو برا امروزم در نظر گرفته بودم بعدم چون مادر شوهرم زیاد این کارو می‌کنه که یهو موقع غذا میاد گفتم از سرش بندازم ولی شاید اشتباه کردم

2738

مامانم ی چیز.جالبی ک داره وقتی مهمون ناخوانده میاد هر چی تو یخچال جلو مهمون میزارع..ساده و در حد توانش.خیلی هم براش مهمون میاد

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

نه چه زشتی مگه دعوت از قبل بوده که زشت باشه اصولا از مهمون سرزده متنفرم غیر چای و میوه هیچی نمیذارم همه هم میدونن دعوت نکنم کسی بیاد شام باید حاضری بخوره😒

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2706