2737
2734
عنوان

عزیزان

75 بازدید | 12 پست

میشه کمکم کنین نمیدونم برم دکتر چیکارکنم علائم پریدی دارم ،سینه هام رگه های سبزش پررنگ شده ،حالت تهوع یکی دوبارداشتم فقط ،دلم دردمیگیره،پهلوهامم هرازگاهی ،جمعه بی بی زدم منفی بود حتی بعد یک روزم هاله ننداخت اما دیروز زدم بعد دوسه ساعت مثبت شد ،اینم بگم که شنبه باید میشدم ،چیکارکنم فردارو برم دکتر یاحالا وایسم?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینجا خواستم برم گفتن که بدون نسخه پزشک نمیشه البته فقط یه ازمایشگاه

خب برو  یه پزشک بیمارستان برات بنویسه      یا  ماما های بهداشت

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
هرساعتی برم میشه?پس چرا گفتن بدون نسخه پزشک نمیشه

بیمارستانا  فک کنم ازاد    حساب کنن بدون نسخه بگیرن  من یه بار دادم   البته همه جا فرق داره     .  

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738
هرساعتی برم میشه?پس چرا گفتن بدون نسخه پزشک نمیشه

چرا بدون نسخه میشه بعضی جاها انجام نمیدن.بی بی معمولا مثبت واقعیش در عرض 10 دقیقه نشون میده بیشتر بشه خیلی اعتبار نداره

**اللهم عجل لولیک الفرج**
برو بیمارستان ماما برات مینویسه همونجا آزمایش بده علایمت که میگند بارداری مبارک باشه مادرشدنت

آره باید برم آخه درد دارم وایی خداکنه امید دادی بهم ایشالا که باشم مامان واقعا مرسی گل من😍