2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راضیش کن بیارش برای درمان مرکزش عالیه نتیجه میگیرید

طفلی حرفی نداره

الان در حال حاضر داره دارو مصرف میکنه که کیفیت اسپرمش بره بالا نمیدونم موثر باشه یا نه

واریکوسل هم داره.

2728
 بعد از انجام دادنش از تهران تا کرمانشاه تو ماشین باشم بد نمیشه؟؟؟

نه بفقط سریع بعد از انجام دادن برو عقب ماشین تا شهرتون دراز بکش ،چند روز هم استراحت مطلق کن ، چیز سنگین بلند نکن انشالله نینی میاد😍

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
طفلی حرفی نداره الان در حال حاضر داره دارو مصرف میکنه که کیفیت اسپرمش بره بالا نمیدونم موثر باشه یا ...

واریکوسل روحتما عمل کنه زود رواسپرم اثرمیذاره

برادرشوهرم بخاطر واریکوسل که دیررفت برای عمل بچه دارنشد عمل هم کردند سه قلوهاش سقط شدند

درضمن قرص ویتامین ایی حتما بخوره برای تقویت اسپرمش بعد عمل واریکوسل برادرخودمم میخورد

وای مگه ای یو ای رو تومطب هم انجام میدن .  ای یو ای اسپرم ها رو میشورن تو ازمایشگاه اونایی ک پ ...

عزیرم منم   پس فردا ای یو ای دارم میشه بگی نزدیکی قبل از ای یو ای تا چند روز قبلش مجازه؟

عزیزم اگه شوهرت  مشکل داره فعلا ای یو ای  بیخیال شو  چون خرج بیخوده    به نظرم   برو تحت نظر یه پزشک خوب شوهرتم ببر دکتر اورولوژی    شاید عمل  نیاز داشته باشه    

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
مرکز ناباروری تهران برم؟ من کرمانشاهم

مگه شهر خودتون مرکز ناباروری نداره

شهر دیگه خیلی سخته

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
واریکوسل روحتما عمل کنه زود رواسپرم اثرمیذاره برادرشوهرم بخاطر واریکوسل که دیررفت برای عمل بچه دارن ...

آخه میگن که ممکنه بعد از عمل تعداد اسپرماش به صفر برسه

بخاطر همین گفتیم آی یو آی یا آی وی اف انجام بدیم

هر وقت بچه دارشدیم بعدش عمل کنه.

2706