2726

تو برزخ گیر افتادم 

همش دارم به بارداری فکر میکنم 

به نازایی 

به یائسگی زودرس 

نی نی سایت خیلی خوبه ها ولی انگار رومن اثر گذاشته دچار  وسواس فکری شدم توهم میزنم 

نکنه نازا باشم ...نكنه تخمك ندارم نكنه قرار چندسال بي بي چك منفي ببينم ....

اینا به کنار الان تو مخم رفته نکنه باردار شده باشم 

خواهش میکنم راهنمایی کنید 

چهارشنبه پری تمام شدآخرشب رابطه 

پنج شنبه رابطه  اما بلافاصله حمام رفتم 

جمعه کیت زدم منفی

شنبه +

یکشنبه+

دوشنبه _

از طرفی به نظرم پنج‌شتبه یا جمعه ترشح تخم‌مرغی داشتم 

ایا با این اوصاف لقاح صورت گرفته!؟؟؟

پنج شنبه تا شنبه روزهای قمر در عقرب بود 

همش ميگم نكنه نطفه در روزهاي قمر در عقرب بسته شده 

اصلا تخمك گذاري انقدر زود چراااااا

عزیزم بعد از پاک شدن احتمال بارداری زیاده. منم مثه تو نی نی سایت دیوونم کرده والا 😑

☹️نمي دونستم 

همش ميگم دور و اطرافم كه تاحالا نديدم تو نيني سايت دارم همه رقمه ميبينم 

تازه حالا موندهباردارم بشم توهم مشكلات بارداري هم ميگيرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

☹️نمي دونستم  همش ميگم دور و اطرافم كه تاحالا نديدم تو نيني سايت دارم همه رقمه ميبينم  ...

من گ همش قطع کاربری میکنم دوباره میام 😶 😅

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2728

اونا ترشحات بعد پریودی هست 

کیت مطمئن نیست 

مگه شما نمی خوای باردار بشی این راهشه که بهت میگم 

از سه تا هفت پری شبی یه دونه لتروزول اگه تنبلی نداری.اگه داری دو تا لتروزول میخوری 

شبی یه دونه هم استرادیول یک تا ده پری تا ضخامت رحمت بره بالا 

اگه تخمکات کوچیکن معمولن شیش تا امپول هاش ام جی هم میزنی میزنی تا برزگ بشن تخمکات از شیش تا هشت پری شبی دو تا 

روز دوازده سیکل میری سونو تخمک. اگه تخمک خوب داشتی امپول ازادسازی میزنی و یک شب در میون اقدام میکنی .اگه تخمک نداشتی که اقدامت میفته ماه بعد به همین سادگی  

واسه همین چیزایی که گفتم باید به دکتر پنجاه تمن ویزیت بدی!!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
اونا ترشحات بعد پریودی هست  کیت مطمئن نیست  مگه شما نمی خوای باردار بشی این راهشه که بهت ...

نمي دونم تنبلي دارم يا نه 

بابا اخه اين دكترا نمي دونم چشونه 

اون موقع كه من بچه نميخواستم آويزون من بودن باردار بشم حالا كه من بچه ميخوام همه بي تفاوتن 

با التماس از دكتر خواستم برام سونو تخمدان بنويسه!

از اين قرص و آمپولا نميدن😞

نمي دونم تنبلي دارم يا نه  بابا اخه اين دكترا نمي دونم چشونه  اون موقع كه من بچه نميخواس ...

خودت بخر اینارو همرو بدون نسخه میدن 

بگو هر ماه میخورم بهشون دیدی بازی درمیارن 

این راه بارداری بود که گفتم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
دوقلو هم ميشه 😬پسر چيه  البته يه دختر يه پسر  منو بازه😂

نه دو قلو نمیشه 

اهان مرسي 

عزیز جان اولا که هیچوقت دوروز بعد رابطه بی بی مثبت نمیشه حداقل باید چند روز به پریود بعدیت مونده باشه.دوما اینجا هرکس هر درمانی برای خودش جواب داده ارائه میده برای همین گیج میشی و این فکرا میاد توی سرت .اصلا نباید سرخود دارو بگیری فقط تحت نظر پزشک .میدونی چندنفر رو میشناسم که به خاطر درمان سر خود نازا شدن

**اللهم عجل لولیک الفرج**
خودت بخر اینارو همرو بدون نسخه میدن  بگو هر ماه میخورم بهشون دیدی بازی درمیارن  این راه ...

خانم مگه شما پزشکی که دارو تجویز میکنی .دارو فقط باید تحت نظر پزشک و با توجه به شرایطش باشه میدونی به خاطر دارو سرخود تا حالا چند نفر نازا شدن...لطفا درمان خودتون رو برای کسی تجویز نکنید

نوشتم بي بي چك!؟؟؟ منظورم كيت بارداري بود😐

آهان چون قبلش حرف بی بی بود فکر کردم اونو میگی.ببخشید .واسه تخمک گذاری زود و دیر نداره هرکس یه موقع است .اگه پریودت 10 روزه بوده که درسته وقتش . بسپار به خدا نگران نباش فکرتم با موضوعات اینجا درگیر نکن.دیروز کلی برات حرف زدم بابا اینقدر نگران نباش

2706