2726
عنوان

احتمال بارداری

511 بازدید | 14 پست

بچه ها سلام.

میترسم خرابکاری کرده باشم! چند ماه از زایمانم میگذره و هنوز پریود نشدم. پریود نشدن ک میدونم طبیعیه. ولی این اخری ی رابطه مشکوک داشتم. میترسم باردار بشم و متوجه نشم. قرص اورژانسی میشه خورد برا اطمینان؟!

خواهشا جوابای بی ربط ندین.

کنار تو درگیر آرامشم . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشتر سوالم اینه ک نیازی هست یا ن. اخه چون هنوز پریود نشدم میگم شاید تخمک گذاری نداشتم ک بخواد ب حام ...

هیچ کس چیزی نمیدونه

من اگه بودم میخوردم

پیش اومده و خیلی هم مشکوک نبود اما خوردم

بیشتر سوالم اینه ک نیازی هست یا ن. اخه چون هنوز پریود نشدم میگم شاید تخمک گذاری نداشتم ک بخواد ب حام ...

نه اينطوري فكر نكن. خيليا اينطوري فكر كردن و باردار شدن. اورژانسي رو حتما انجام بده

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
هیچ کس چیزی نمیدونه من اگه بودم میخوردم پیش اومده و خیلی هم مشکوک نبود اما خوردم

منم خیلی مشکوک نبوده. تا حالا نخوردم این قرصو. فقط اسمشو شنیدم. یوق عوارضش بد نباشه. ولی خب استرس گرفتم الان. خیلی ضایعس باردار شدن تو این زمان

نه اينطوري فكر نكن. خيليا اينطوري فكر كردن و باردار شدن. اورژانسي رو حتما انجام بده

اصن نمیدونم چی هست. فقط اسمشو شنیدم. برم داروخونه بگم اورژانسی خودش میدونه؟ وایسم شوهرم از سر کار بیاد بیاره دیر میشه؟

اصن نمیدونم چی هست. فقط اسمشو شنیدم. برم داروخونه بگم اورژانسی خودش میدونه؟ وایسم شوهرم از سر کار بی ...

٤ تا قرص ال دي الان ميخوري، ٤ تا ١٢ ساعت بعدش. يا ٢ تا قرص اچ دي الان، ٢ تا ١٢ ساعت بعد. ولي اماده باش ك يك تهوع اساسي خواهي داشت بعد خوردنشون.

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2706