1147
1292

من يكي از يه چيزيم تعريف كنه قابل نداره و اينا نميگم فقط ميگم مرسي اين تعارفهما اذيت كننده هستن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

نه  نمیدونم چم.شده  دو ساعت دیگه هم پسرم بیدار میشه😥

😐😐😐😐من حاملم با شوهرم زدیم به تیپ و تار هم باز طبق معمول تو چته؟

روزی یه شخص خیلی مهمی بهم گفت دختر جون هرگز با آدم دگماتیسم بحث نکن چیزی نصیبت نمیشه چون نرود میخ آهنی در سنگ خارا !!!!!!!            اوووووووووو چه خبره؟  برای یه کامنت یه ادم مجازی اینهمه جوش میاری و فلان فلان میکنی تو واقعیت کی هستی تو؟؟؟؟ توقع نداشته باش وقتی هر چیزی از دهنت درمیاد میگی من جوابتو ندم!!!چیزی که عوض داره گله نداره متاسفانه!!!!!!پس درست حرف بزن تا درست جواب دریافت کنی.....احترام هر کس دست خودشه.....منم جزو اون دسته آدمایی هستم که معتقدم با هرکی باید در حد خودش حرف زد😊باتشکر از حضار گرامی❤
1291
سلاااااام عزیزم از ساعت ۵ انلاینم داشتم پربازدیدا رو میخوندم کم حرفم ولی هستم😂

پر بازدیدا نخوندم امروز ارزش خوندن دارن؟😁

💋🔪call me by your name and I will call you by mine🔪💋
😐😐😐😐من حاملم با شوهرم زدیم به تیپ و تار هم باز طبق معمول تو چته؟

نمیدونم ...چند وقته خوابم بد شده ....اگه ظهر بخوابم شب خوابم نمیبره مثل پیرزنا

وجدانا بگیر بخواب که بعداز زایمان خواب میشه ارزو

یه لگد هم بزن به شوهرت بازن حامله دعوا نکنه😒

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
1274

برازنده صاحبشه ،ویا صاحبی قابیلیدی، ساغ اولاسوز،سلامت ایشدده سوز ...ترجمه ترکی ب فارسی ،صاحبش قابل داره ،سلامت باشین ،ب سلامتی استفاده کنید....درواقعیت ازنصف تعارفات ب بعد چرت وپرت میگم چون خوشم نمیادزیادازتعارف 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
نمیدونم ...چند وقته خوابم بد شده ....اگه ظهر بخوابم شب خوابم نمیبره مثل پیرزنا وجدانا بگیر بخواب که ...

پیشم نیست که😒دعوا از راه دور چلمنگ😒

روزی یه شخص خیلی مهمی بهم گفت دختر جون هرگز با آدم دگماتیسم بحث نکن چیزی نصیبت نمیشه چون نرود میخ آهنی در سنگ خارا !!!!!!!            اوووووووووو چه خبره؟  برای یه کامنت یه ادم مجازی اینهمه جوش میاری و فلان فلان میکنی تو واقعیت کی هستی تو؟؟؟؟ توقع نداشته باش وقتی هر چیزی از دهنت درمیاد میگی من جوابتو ندم!!!چیزی که عوض داره گله نداره متاسفانه!!!!!!پس درست حرف بزن تا درست جواب دریافت کنی.....احترام هر کس دست خودشه.....منم جزو اون دسته آدمایی هستم که معتقدم با هرکی باید در حد خودش حرف زد😊باتشکر از حضار گرامی❤
1226