2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بهتون تجویز کرد

امپول ب کمپلکس

قرص آهن... 

ببین یه عالمه دارو که هر 1 ماه عوض میشد... 

هررررکدومشو بگم بخری فایده نداره... 

چون من همممشونو امتحان کرده بودم جواب نداد... 

ولی با پیگیری دکتر و عوض کردن دوز داروها معجزه میشه

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
2728

عرق‌ینجه‌ام‌خوبه‌واسه‌چاقی‌ها‌استارتشو‌میزنه‌ک‌بدن‌شروع‌

چاق‌شدن‌بکنه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

سلام من از شرکت بهین دارو قرص چاقی فورس فکتور2 را گرفتم خیلی عالی بود خدایی قرص چاقی قوی و خوبی بود چند وقت پیش هم استفاده کردم هنوز برگشت نداشته تاثیر خوبی روی پایین تنم داشته اگر خواستین فقط از شرکت بهین دارو بگیرید نمونه اصلش داره نمایندگی قرص فورس فکتور 2فقط شرکت بهین دارو هستش من کلی تحقیق کرد قبلش کلی قرص چاقی خورد م اصلا جواب نمیداد قرص فورس فکتور 2 گرفتم خیلی عالی بود 

اگر خواستین بروید داخل سایتشون محصول لاتشونو ببینید به فارسی سرج کنید بهین دارو میاد بالا اینم ادرس سایتش هست

https://www.behindaruuu.com

09120304263

09197142162   شماره شرکت یه قرص چاقی دیگه هم داشتن دوستم گرفت عالی بود یکم هم ارزون تر بود فکر کنم اسمش قرص کربو بود اونم خیلی خوب جواب گرفت بهتر از من   چاقی صورت جدا گانه هم داشت 

نه عزیزم اما این آمپولی ک گفتی چی هست خوبه برای چاقی 

آمپول ب کمپلکس هستش... تمام ویتامین های گروه ب رو داره  

فک نکنم بی تاثیر باشه

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️