2726
عنوان

دعایی میخام برای برگشتن عشق

6764 بازدید | 34 پست

لطفا نصیحت نکنید که گوشم پره 

۲۲ سالمه عاشقه کسی ام لطفا یه چیز تضمینی بگید برگرده

زندگیم مختل شده 

داروی اعصاب میخورم

کلا بیخیال شدم و نمیرم دانشگاه

تو خونه با همه بحثم میشه

تو این یک ماهه ۱۵ کیلو لاغر شدم

اینارو گفتم بدونید خیلی داغونم

قسمتون لطفاااا هر چیزی ک جواب گرفتید و میدونید کار ساز هست بهم بگید بدون نصیحت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا چهل روز اثر داره  بعدش برعکس میشه و ازت متنفر میشه 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
دقیقا چیزی که تحربه کردم

کاش از تجربه های بقیه استفاده میکردیم مشکل اینجاست وقتی به خودمون میرسیم میگیم نه شاید واسه من اینطوری نباشه و چند سال بعد حسرت میخوریم 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
کاش از تجربه های بقیه استفاده میکردیم مشکل اینجاست وقتی به خودمون میرسیم میگیم نه شاید واسه من اینطو ...

خودم وقتی رابطمون یه بار تموم شد منی که اصلاااااااا حجاب ندارم نماز میخوندم و دعا و فلان و بیسار که برگرده چقدر سعی کردم و برگشت ولی دقیقااا سال بعدش رفت و کاملللللل تموم شد ولی بار دوم فقط و فقط سعی کردم فراموش کنم و تموم بشه درسته سخت بود ولی شد 

6سال و 4ماه رابطه رو کاملللل فراموش کردم و 1سال و نیم بعدشم ازدواج کردم الان که فکر میکنم میگم کاش همون بار اول که رفت تموم میکردم 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

خيليا اين حس رو تجربه كردن ،بيقراري اشك ...ولي زندگي در جريانه هيچ چيز رو به زور از خدا نگير ،عشق ،بچه ،مال ...بسپر به خودش و تلاشت رو بكن اگه نشد هم باز بايد زندگي كرد

خودم وقتی رابطمون یه بار تموم شد منی که اصلاااااااا حجاب ندارم نماز میخوندم و دعا و فلان و بیسار که ...

ولی من با چله گرفتن برگشت و اومد و موند اما چ موندنی؟؟؟مدام در تلاطم

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
ولی من با چله گرفتن برگشت و اومد و موند اما چ موندنی؟؟؟مدام در تلاطم

من اصلا چله گرفتن رو دوست ندارم 

نمیدونم چرا ولی حس خوبی ندارم بهش

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

عزیزم این کلا جای نصیحت کردن داره میگی نصیحت نکنید و گوشم پره

تو‌ تا زمانیکه خودت نخوای نمیتونی بخودت کمک کنی

دعا کنیم واست که برگرده که ارزشت ازینم بیشتر بیاد پایین؟به فرضم برگشت،اونیکه یکبار رفته بازم میره.بشین زندگیتو بکن.عشق و این رفتنا واسه همه وجود داشته و تنها مال تو نیست و نبوده.

2706