2410
2553
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقتش دیگه پدرم و پدرشوهرم با این سن از خوش بینی گذشتن کسی که توی سلامت اموالشو مساوی با خانمش قسمت ...

خوب پس به قول دوستنون خوشبینی...من عزیزم خیانت دیدم و اون زمانی که داشته به من خیانت میکرده تقریبا همه اموالش به نام من بود...پس مردی هم که اموالش رو با خانمش تقسیم میکنه بازم ممکنه خیانت کنه...منم یک روزی مثل تو فکر میکردم حتی حاضر بودم سر این قضیه روش قسم بخورم تا این حد بهش اعتماد داشتم...ولی خیانت کرد..الانم اگر به هر کس بگم باورش نمیشه از بس تو جامعه و اطرافیان قبولش دارن...من بعد از یک سال و نیم هنوز تو شوکم...

خوب پس به قول دوستنون خوشبینی...من عزیزم خیانت دیدم و اون زمانی که داشته به من خیانت میکرده تقریبا ه ...

عزیزم میگن مورچه توی لونه اش یه قطره بارون ریخت داد زد اما که سیل اومده الانم ما نمیتوانیم یه اجتماع رو با شرایط خودمون بسنجیم اغلب ادمای اجتماع سالمن وگرنه تمام زنها ومردها فاسد بودن چون در برابر هر مرد فاسدو خاین  یه زن  فاسد خاین هست شما سالمید ؟من چی ؟خواهرامون چی ؟؟؟به همون نسبت مردان سالم هم وجود دارند من خیانت  نمیکنم خواهرم همینطور مادرم و خیلی دوستام بهشون مطمینم به برادرهام پدرم و خیلی اقایون هم مطمینم  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2720

شما عزیزم خود منی در دو سال پیش.منم دقیقا همین طرز فکر رو داشتم من حتی بغیر از یک مرد تو همسایگی مامانم اینا دیگه بقیه مردا که میشناختم خیال میکردم بااخلاقن.یعنی اصلا به این مسئله فکر نمیکردم میگفتم مگه میشه همچین کاری اونایی هم که این کار رو میکنن یک در صد هم نیستن حتی!!!فقط خدا کنه هیچ وقت تجربه اش نکنی که این درد رو دقیقا برابر دوستن با مرگ عزیز که الحق خوب گفتن.ببین عزیزم خود خدا هم با اطمینان از بنده هاش حرف نمیزنه و میگه انسان جایز الخطاست ما که بنده ایم.من بعد از خیانت دیدنم خیلی تحقیق کردم پیش بهترین مشاورا هم رفتم حتی با خانم فردوسی پور هم صحبت کردم این که من برام این مسئله خیلی غیییییر قابل هضم هست اینه که طرز تفکر شما رو داشتم در صورتی که بهم گفتن هررررر آدمی وقتی ازدواج میکنه باید بدونه که حتی یک درصد خیییلی پایینی وجود داره که با این مسئله روبرو بشه و مثل خیلی از اتفاقات بده زندگی ممکنه بیفته نه اینکه بگه نه تو زندگی من اینا نیست.همین جا هم اگر کمی تو تایپک ها بچرخی متوجه میشی خانمایی که با خیانت مواجه شدم دو دسته ان یک تعداد شک داشن به شوهرشون اینا از همون دسته آدما هستن که از چند کیلومتری هم مشخصه این کارن.یک تعداد هم میگن اصلاااااا باورمون نمیشه این کار رو کرده باشه بهش خیلی اعتماد داشتم..به هر حال این بدترین موردی هست که میتونه بر سر یک زن بیاد...آهان اینو یادم رفت بهت بگم بله اون طرف یک مرد خیانت کار یک زن خیانکار هست شاید باورت نشه کسی که با شوهرمن بود خودش موقعیت اجتماعی بالا .شغل عالی پول دار.متاهل مادر و سرشناس  و تو دید بقیه قابل احترام و بااخلاق و متشخص بود.من هنوز این معما برام حل نشده که این چرا با شوهر من دوست شده.حتی خیلیا میگن این زنا دنبال پولن این حتی انقدر خودش داره که به تنها چیزی که فکر نمیکنه پوله.پس بدون از هیج انسانی هیچ کاری بعید نیست...برات فقط میتونم دعا کنم که خدا کنه هیچ وقت تجربه نکنی عزیزم..