2726
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست
اخه باخونسردی فک میکنه برام مهم نیست باز تکرار میکنه اینقدر دروغ گو و شلوغ کنه اخر طلبکارم میشه

نه با داد و هوار نمیترسه نهایت حاشا میکنه فقط یه جور مرموزانه بهش بگو که مثلا تو هم بلدی یه سری کارا کنی مطمین باش میترسه مبادا خیانت کنی یا مبادا ابروشو ببری یا هر چیز دیگه ای حرصشم در میاد راه دیگه ای نداری اگه نمیخای طلاق بگیری و به نظر من به خاطر یه خیانت اینجوری زندگیتو بهم نزن گور پدر هر دوشون مطمین باش این رابطه رو هم تموم میکنه تا کجا میخاد ادامه بده ولی اگه طلاق بگیری تازه اول بلاتکیفیت شروع میشه اکثریتتت زنان جامعه ما خیانت دیدن ولی همه طلاق نگرفتن بلکه دارن زندگی میکنن خیانت هم تو یه مقطعی از زندگی مرداس دست خودشون نیس فقط کنجکاون و البته خررررررر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ایشون بزنن زیرش و رد کنن و‌... بگید خب اگر شما انقدر درستکاری خیال من رو راحت کن پسوورد همه چیز رو باید داشته باشم از همه رفت و امدات کجایی کجا نیستی همه چی تحت نظرم باشه شرطم اینه اگرنه دیگه از اون زندگی قبلی خبری نیست

2728
اره خوبه اینام مرسی

اینازو بذار موقع اشتی بهش بگو 

نهارو شام ایناهم درست نکن ی مدت 

خونه خونه مجردیه 

شوهرت باید ترس از دست دادن بکشه

اگه مدام چکش کنی و فلان اولا خودت مدام تو استرسی دوم اونم کم میاره از این زندگی 

بترسونش شاید درس شد

دختره هرزه ام جواب نمیده

دختره رو ول کن .. اون نبود یکی دیگ .. تا دلت بخواد بی شرف داریم تو این خراب شده .. 

خودت با توجه ب اخلاق شوهرت تصمیم بگیر چیکار کنی ولی زود کوتاه نیای آجی 

کوتاه بیای زود تو دلش میگ اخ جون چ زودواینم خر شد بلانسبت 

اگه من بودم عین شمر بالای سرش وایمیستادم

نمیذاشتم آب خوش از گلوش پایین بره

چه از نظر قانونی و چه از نظر احساسی

تا میتونستم مدرک جمع میکردم بعد امتیاز میگرفتم بعدم سفت و محکم جلوش وایمیستادم و وانمود میکردم که چیزی برای از دست دادن ندارم و کاملا آماده م پشتشو خالی کنم

مزه هیجان و خیانت بره زیر دندون کسی دیگه ول نمیکنه

اصلا نذار حس کنه نمیخوای یا نمیتونی جدا بشی یا دخترتو از دست بدی واقعیت هر چی هست اون نباید بدونه

به اون هرزه هم زنگ زدی کولی بازی اساسی دربیار

لطفا لطفا لطفا دیگه هم فکر نکن چیزی براش کم گذاشتی یا نه. آشغالی که خیانت میکنه باید برگرده به گذشته ش و اشتباهاتش فکر کنه نه تو

توروخدا بگین چیکار کنم اخه چ بر خوردی کنم دارم روانی میشم جدایی ب این آسونی نیست 

تا خودش نخواهد  تغییر کنه تو هیچی نمی تونی بکنی.......می تونی همون کاری که من می کنم رو انجام بدی..............از دلت پرتش کنی بیرون و توی خونه با هم یک زندگی مسالمت آمیزی رو داشته باشید.....تو برای خودت اون هم برای خودش مثل من

2706