2726
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست

آره اگه بچه نبود حالشو جا میآوردم اما وقتی بچه زاییدم یعنی باید به فکر آینده ی اون بچه باشم درسته شوهر بی مسیو لیت ولی من نمی تونم مثل اون باشم پس نمی زارم بچم از سمت من مشکل داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش اما شمام داری خیلی تند میری عزیزدلم هرچی باشه بچه خود این خانومم هست

میدونی عزیزم این بنده خدا ادمی نیست ک جلوه نده. . اگرم ب روش بیاره و قهر ساده کنه شوهره بازم ادامه میده ی دعوای مفصل راه بندازه سایرشاید شوهره ب خودش بیاد

2728
میدونی عزیزم این بنده خدا ادمی نیست ک جلوه نده. . اگرم ب روش بیاره و قهر ساده کنه شوهره بازم ادامه م ...

اره حرف شمام متین اما روشتون خیلی تند و تیزه ممکنه نتیجه عکس بده عزیزدلم رو همه مردا جواب نمیده

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

سحر یا کلا ب روی خودت نیار یا اگه اوردی ساده نگذری .. اینا همش هزینه داره .. شاید ی مدت بری خونه مادرت شاید هزارتا حرف بشنوی باید پای همه چی وایسی تا ادم کنی این بشرو. اگرم ب رو  مبارک نیاری چی میشه .. هیچی دوباره شارز میخر و...

سحر یا کلا ب روی خودت نیار یا اگه اوردی ساده نگذری .. اینا همش هزینه داره .. شاید ی مدت بری خونه ماد ...

اره تصمیمم جدیه دیگه ب هیچ وجه کوتاه نمیام وگرنه خودمو بی ارزش میکنم 

من اولا خیلی بابت خیانت دعوا می گردم اما بعد ی مدت دیدم که پرو رو تر میشه دیگه اهمیت ندادم فکر و ذهنم رسیدن به خودمو بچه هام شد به خدا آخرش خودش پشیمون شد برگشت به زندگیش 

من اولا خیلی بابت خیانت دعوا می گردم اما بعد ی مدت دیدم که پرو رو تر میشه دیگه اهمیت ندادم فکر و ذهن ...

نمیتونم ببینم و دم نزنم دارم از حالت تهوع و لرزش میمیرم الان بیدارشه میفهمه از حال خرابم اونوقت من چجور ب روش نیارم من توخونه باشم اون دنبال عشق و حال

الان سختترین دوران زندگیته ... باید بجنگی اگ اللن جلوشو نگیری ی عمر باید مدام تو این حس باشی ک کجا رفت ... چرا رفت ... و فلان 

مرگ یبار شیون یبار .. مگه چقد زنده ای تو اخه 

دندون لق رو باید کند ... 

کلی هرجور شده تهدیدش کن و بندازش بیرون از خونه بگو گم شو همون جایی ک شارز خریدی و از این حرفا ... درم قفل کن

کسی که تصمیم میگیره مادر بشه باید به فکر بچش باشه من اگه زندگی خودمم نابود بشم نمی تون به خودم  اجازه بدم که زندگی بچمم داغون بشه یا نباید بچه دار میشدم یا اگه الان شدم پای همه چیزش میاستم

کسی که تصمیم میگیره مادر بشه باید به فکر بچش باشه من اگه زندگی خودمم نابود بشم نمی تون به خودم   ...

اخه یبا ی دعوا ک زندگی داغون نمیشه .. شاید شوهره با این تهدید برگشت سر زندگیش 

اگ نمیتونی صبوری کنی و به روی خودت نیاری اساسی حالشو جا بیار... ی جوری نباشه بگی و کوتاه بیای و ارزشت پایین بیاد.

بعدم ک ملوم نیس خوب بشه یا ن فقط فکر خودتو و دخترت باش...فقط به عنوان ی منبع بانکی  در نظرش بگیر...

2706