2410
2553
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست
فک کردی برای من مهمه .. اصلا بیارش تو خونه همین جا ... اینقد بلولین تو هم تا خسته شی .. بعد دوباره ب ...

جیگرم فقط ب دخترم میسوزه خیلی وابستشه ای کاش خواب بود همه اینا😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همیشه ما کم میزاریم اونا حق دارن اونا کم میزارن ما حق هیچ کاری نداریم اینا از کمبود نیست از مغز ...

تو نمیتونی بی تفاوت باشی .. 

صبح ک بیدار شد بهش بگو دخترتو دارم اماده میکنم بدم تحویل مردای فلان ... . 

بالاخره از نطفه توه دیگ ..

سحر جان درسته ولی زن به خاطر بچه و زندگی باید کوتاه بیاد به فکر آینده دخترت باش گلم به نظر من نادیده بگیر وگرنه اگه بفهمه تو میدونی و طلاق نمیگیری پرو تر میشه 

2456
ببین گلم اگه تصمیم طلاق که هیچ ولی اگه نیست مجبوری به روی خودت نیاری چون بازم زیر بارش نمی ره دعوا ...

چقدر از این جمله بیزارم ببین کجا براش کم گذاشتی😡عزیزدلم بعضی مردها بیمارن چرا فک میکنی حتما زنش کم گذاشته

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2714
سحر جان درسته ولی زن به خاطر بچه و زندگی باید کوتاه بیاد به فکر آینده دخترت باش گلم به نظر من نادیده ...

خودش حق حیات نداره ... اینده دختر هیچیش نمیشه .. تموم زندگی شو فنا کنع بخاطر این ک ی روزی ب بچش نگن بچه طلاق

تا اون روز دیگ اینم عادی میشه 

تشویقش نکن بمونه و بسازه  باید بره تهدید کنه شاید درس شه شوهره

من هر چی دیدم خیانتکار بوده خوشبحالت یا خیلی خوشبین هستی یا خیلی خوشبخت هستی از این دو حال خارج نیست

مردهای اطراف من خدا رو شکر مثل فرشته پاکن همشون..نمی گم‌نیست اما دور و وریایی من پاکن

ول کن بابا این حرفارو دلت برا خودت بسوزه ... بهشم بگو منم دارم میرم بدم  میگن خیلی خوش میگذره

ببخش اما شمام داری خیلی تند میری عزیزدلم هرچی باشه بچه خود این خانومم هست

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706