2726
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست
حقیقتش دیگه پدرم و پدرشوهرم با این سن از خوش بینی گذشتن کسی که توی سلامت اموالشو مساوی با خانمش قسمت ...

ولی آمار و ارقام چیز دیگه ای میگه یه دور تو این سایت بزنی میبینی اغلب خیانت کار هستن مردا.البته حتما مرد های شما خوب هستن انشاالله خدا براتون حفظشون کنه قدرشون رو بدونین. مرد ۶۰ ساله ای میشناسم که با زن شوهر دار رابطه داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان تو واتس آپش آنلاینم  دختره آخرین بازدیدش ۲ونیم بوده ای کاش آنلاین بود باهاش چت میکردم

خواستی شمارشو بفرست برام یکیو باهاش دوست میکنم بعد میگیم ب شوهرت 

اینجور  دخترا راحت پا میدن ... شوهرت بفهمه زن خودشو رو سرش میذاره و میفهمه چقدر کثیفن دخترای هرزه

برو بخواب دختر به یه طرفت که مرتیکه دنبال اینکاراست خودت رو از بین نبر بزار اینقدر بره تا جونش در بی ...

فک میکنی کسیو که دوستش داری این بلارو سرت بیاره حاضری مرده بود ولی بهت خیانت نمیکرد هضمش خیلی سنگینه

2728
فک میکنی کسیو که دوستش داری این بلارو سرت بیاره حاضری مرده بود ولی بهت خیانت نمیکرد هضمش خیلی سنگینه

چیکار میتونی بکنی خوب جامعه پر شده از مرد و زن خراب بنظرم یه قرص آرامش بخش بخور یکم بخوابی فکرت آروم بشه مغزت استراحت کنه.فردا یه فکری براش بکن

2706