2703
2553
عنوان

توروخدا اگه مشاور تو سایت هست بیاد کمکم(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 156 پست
به رو خودت نیار با یه روشی که شک نکنه داراییش رو بزن به نامت اونوقت میتونی همه بلا سرش بیاری

خبر مرگش هیچ دارایی نداره دوسال بیکار شده زندگی باعشقمون ب چ لجنی کشیده شد

ایشالله هیچ وقت سرت نیاد از مرگ بدتره 

دور از جون عزیزم خدا بزرگه غصه نخور سعی کن آروم باشی تا بتونی منطقی فکرکنی و تصمیم بگیری پاشو یه لیوان آب بخور برو یه جایی ک هوای خنک بهت بخوره چندتا نفس عمیق بکش ریلکس کن بعد فکرکن ببین چ راهی مناسبه واسه حل کردن مشکلت با توجه به شناختی ک از خودتو شوهرتو زندگیت داری عجله نکن با حرص خوردنم خودتو اذیت نکن چون واقعا فایده ای نداره 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دور از جون عزیزم خدا بزرگه غصه نخور سعی کن آروم باشی تا بتونی منطقی فکرکنی و تصمیم بگیری پاشو یه لیو ...

هیچ چیزی الان حالمو خوب نمیکنه جز مرگ دخترم تو گلوم گیر کرده وگرنه ی لحظه ام نمیموندم

2714

عزیزم شما مطمئنی قضیه ای بوده؟ اول اطمینان پیدا کن بعدش با یه بزرگتر در جریان بذار بهر حال شما حق داری که حالت بد بشه پس نیاز به حمایت داری. نذا دخترت متوجه بشه .

میگی دو ساله بیکاره واقعا این کارا از بیکاریه وگرنه مردی که سرش گرم کار و نون در آوردن باشه وقت نداره پی کار دیگه ای بره.

ان شاالله خدا به زندگیت آرامش و خوشبختی بده

یبار ی راننده تاکسی ک میگفت مشاوره ی خاطره ای رو برام تعریف کرد ... گفت یبار ی خانم دکتر رو سوار کرده بودم تا ببرم مطب دیدم تو راه داره گریه میکنه و حالس خیلی بده پرسیدم علتو .. گفت شوهرم بهم خیانت میکنه و امروز رو لباسش رژلب بوده .. و مثل اینکه ی زن دیگ شوهرمو بوسیده ... 

منم بهش گفتم .. تو اول ببوسش خب 

دیدم خانم گرخید بهم گفت یعنی چی .. من دارم میگم خیانت میکنه شما میگی من اول ببوسمش... وا 

منم گفتم اره .. جای بوسیدن برای زن دیگ رو نذار 

از اون ب بعد هر وقت خانمو میرسوندم سر کارش دیگ گریه نمیکرد زندگیش خوب شده بود و شوهرش مال خودش بود 

2706