2410
2553

خدایا دارم روانی میشم سه سال پیش باهمکارش تلفن و چتی درارتباط بود تلگرامشو هک کردم زد زیرش کلی دروغ که اینجور نبوده هنوز اسکریناشو دارم کلی کشمکش تاپای طلاق رفتم ولی لعنت ب من که بخشیدمش ب خاطر بچم الان دخترم ۷سالشه من چیکار کنم گوشیشو باز کردم الان دیدم یکی تو واتس آپ ب اسم اسنپ سیو استوری گذاشته اکس دختره رفتم تو آپ دیدم براش ش ارژ فرستاده چهار روز پیش دقیقا همون روزی که گفت میرم ماموریت تازه بهش اعتماد کرده بودم چیکار کنم الان تمام تنم داره میلرزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
نمیدونم والا بعضی مردا چی کم دارن اخه .. زن و بچه هم دارن .. زندگی و خونه دارن

بخدا هیچی براش کم نزاشتم اون خییییلی کم میزاشت برام از همه لحاظ ولی من ب راحتی میتونستم خیانت کنم و نکردم

توروخدا بگین چیکار کنم اخه چ بر خوردی کنم دارم روانی میشم جدایی ب این آسونی نیست 

اگه نمیخوای جدا بشی به روش نیار پرروتر میشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
توروخدا بگین چیکار کنم اخه چ بر خوردی کنم دارم روانی میشم جدایی ب این آسونی نیست 

تو اینجور مواقع فقط دو راه هست 

راه اول اینکه به روی خودت نیاری 

راه دوم جداییه.

راه سومی هم وجود نداره.

چیکار کنم خودم دارم میسوزه دارم سکته میکنم 

دوتا راه بیشتر نداری یا به روش بیار وجدا شو اگه نمیتوانی هم حداقل بذار بترسه اگه بدونه میدونی وموندی بدتر میکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706